Oyun için dizüstü mü masaüstü mü?

Eğer seyahat eden birisiyseniz laptop idealdir, ama bilgisayar taşımakla uğraşmak istemiyorum derseniz masaüstü iyidir. Ya da sadece evde takılmayı seviyorsunuzdur.

İhtiyacınıza göre değişir, ev harici kullanmanız gerekmiyorsa masaüstü tercih etmeniz yararınıza olur. Sık seyahat ediyor ve bilgisayar lazım oluyorsa dizüstü almanız gerekir.

Mesela 20 bin TL bütçe için masaüstünde laptopa göre daha iyi sistem toplarsınız. Masaüstü performans açısından daha iyidir her zaman. Fakat öğrenciyseniz, taşıma ihtiyacı duyuyorsanız laptop, ihtiyaca göre karar vermek daha mantıklı.

Eğer şehir dışında yaşayan bir öğrenci iseniz, oturmak sizi yoruyor yatarak dizi izlerim vs. diyorsanız diz üstü almak daha mantıklı ama ben daha iyi performans, uzun ömür, daha iyi ekran istiyorum diyorsanız masaüstü.

Çok fazla başka yere gidiyorsanız dizüstü iyi olacaktır ama oyun için masaüstü en iyisidir. Kendim dizüstü kullanıyorum şu an keşke almasaydım diyorum.

Oyuncu bilgisayarı olarak dizüstü mü, yoksa masaüstü alınması mı lazım?
Kesinlikle masaüstü sebepleri kısaca masaüstü daha iyi performans gösterir ve daha uygun isterseniz size güzel bi sistem atabilirim masaüstü için dizüstü olarak fiyatları saçma derecede uçuk öyle diyeyim ama çok seyahat edip evden biyere çok giden biriysen alabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı