Oyun için en ucuz bilgisayar nasıl olur?

Özelleştirden, SSD ve işlemciyi özelleştirerek attım sistemi zaten Ryzen 5 1600 çevirerek attım ayrıca 240GB SSD attınız 480GB SSD önerdim. Kısacası SSD olarak 480 GB İşlemci olarak Ryzen 5 1600 son olarakta GigaByte B450M yaparsa anakartını sizinkiden daha iyi bir sistem olacaktır.
Geliştirmeye açık olmayan bir sisteme o fiyatlar verilmez. O işlemci piyasa düzelince ekran kartı almaya kalksa neyi besleyecek? Bilgilerini biraz daha geliştirmelisin, XFX RX550 modelini de önermem.

Özelleştirden, SSD ve işlemciyi özelleştirerek attım sistemi zaten Ryzen 5 1600 çevirerek attım ayrıca 240GB SSD attınız 480GB SSD önerdim. Kısacası SSD olarak 480 GB İşlemci olarak Ryzen 5 1600 son olarakta GigaByte B450M yaparsa anakartını sizinkiden daha iyi bir sistem olacaktır.
Saçmalama lütfen.
1- Bir SSD'nin depolama kapasitesi onun kalitesini temsil etmez.
2- E tamam 1600 olsun işlemci, seni mi kıracağım? Yine hakaret karşılaştırılmaları :D
3- S2H V2 oradaki anakartların hepsinden iyi, onu önermemin bir sebebi var.
4- İyi falan değil, C4 PSU var. Evinde bomba taşımak istersen alınabilir bir seçenek tabii.

Özelleştirden, SSD ve işlemciyi özelleştirerek attım sistemi zaten Ryzen 5 1600 çevirerek attım ayrıca 240GB SSD attınız 480GB SSD önerdim. Kısacası SSD olarak 480 GB işlemci olarak Ryzen 5 1600 son olarak da Gigabyte B450M yaparsa anakartını sizinkiden daha iyi bir sistem olacaktır.

Benim attığım linkte de özelleştir butonu diye bir şey yaratmışlar özelleştirip attığı sistemden arkadaşla olan aynı fiyata daha iyi bileşenlere getirebiliyorsunuz.

RX550'nin 2 GB versiyonu bu fiyata alınmaz hele hele bu piyasada şu an en matıklısı APU sistem gibi gözüküyor.

Benim attığım linkte de özelleştir butonu diye bir şey yaratmışlar özelleştirip attığı sistemden arkadaşla olan aynı fiyata daha iyi bileşenlere getirebiliyorsunuz.
Neye ısrar ediyorsun anlamadım @Vardem'un attığı sistem şu an alınabilecek en iyi kombinasyonlardan r3 1200 ise yavaş yavaş tarih olmaya başlıyor Psu ve kasadan zaten hiç bahsetmiyorum.

Neye ısrar ediyorsun anlamadım @Vardem'un attığı sistem şu an alınabilecek en iyi kombinasyonlardan R3 1200 ise yavaş yavaş tarih olmaya başlıyor PSU ve kasadan zaten hiç bahsetmiyorum.

Hiçbir şeyde ısrar etmiyorum attığı sistem benim özelleştir kısmından yaptığım sistemle yakın sistemler benim attığıma berbat deyip kendi attığı sistemin dört dörtlük olmadığını biliyoruz konuyu okumadan yorum yapmayın R3 1200 kullanılmamasını belirtiyorum zaten.

Hiçbir şeyde ısrar etmiyorum attığı sistem benim özelleştir kısmından yaptığım sistemle yakın sistemler benim attığıma berbat diyip kendi attığı sistemin dört dörtlük olmadığını biliyoruz konuyu okumadan yorum yapmayın r3 1200 kullanılmamasını belirtiyorum zaten.
"Bir delille 40 alimi yendim, 40 delille bir cahili yenemedim."

Hiçbir şeyde ısrar etmiyorum attığı sistem benim özelleştir kısmından yaptığım sistemle yakın sistemler benim attığıma berbat deyip kendi attığı sistemin dört dörtlük olmadığını biliyoruz konuyu okumadan yorum yapmayın R3 1200 kullanılmamasını belirtiyorum zaten.
1600'de çok farklı değil lütfen bilip bilmeden insanlara öneri yapmayın attığınız sistem geliştirmeye neredeyse tamamen kapalı ve ayrıca arkadaşın attığı sistemde bir sorun göremedim sadece kasa değişebilir tercihen.

Yeni konular

Geri
Yukarı