Oyun için FX 8350 mi 8320 mi ?

Fx 8350 daha iyidir. Ama toplayacağınız bilgisayar için yeni konu açın.
Önemli olan ekran kartıdır. Yani FX 6300 ile R9 280X almak daha mantıklı olabilir.

Oyun dünyasına pek hakim değilim. Genelde ekran kartı istediklerini biliyorum işlemci gücü gerektiren oyunları pek bilmiyorum o yüzden 8320 dedim. Zaten FPS oyunları için 6300 bile yeter (tabi 780 SLI yapılmayacaksa).

Oyun dünyasına pek hakim değilim. Genelde ekran kartı istediklerini biliyorum işlemci gücü gerektiren oyunları pek bilmiyorum o yüzden 8320 dedim. Zaten FPS oyunları için 6300 bile yeter (tabi 780 SLI yapılmayacaksa).

Oyunlarda fx8350 ve fx8320 farkı anlaşılmayacak derecede azdır zaten.

FX 6300 almak istemiyorum. Şu an ki işlemci quad core Q6600 bir kaç yerde ikisi aynı işi yapar diye okudum. ( lütfen yanlışım varsa düzeltin ) Alacağım sistem şu :

Ekran kartı ve hdd bende var ve bir iki ay kadar onlarla idare edeceğim, daha sonra ssd ve ekran kartı önerilerinizi alacağım. Uyumsuzluk var mı bu parçalarda ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu anakartta ki sata bağlantı yerleri ekran kartı büyük olursa sıkıntı yaratır mı ? Dik konumlandırılmış çünkü evoda yatay duruyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı