Oyun İçin Fx8320 Mi ? Fx6300 Mı ?

Hocam 400 liralık işlemciden bile kısmaya çalışıyorum sen intel öneriyorsun :dikkatli:
O zaman al 6300 kullan kardeşim bence fiyat farkı için değmez. Bazı oyunlarda alacağın 3-5 fps için almana gerek yok. İleridede bir soğutucu alır overclock yaparsın yetmez ise.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamın anakartı belliki AM3+ uyumluki bizden iki AMD işlemci arasından hangisini alayım diyor. Bazı teknolojiden anlamayanlar gelip intel al diyor. Adamın bütçesi zaten belli bir de üstüne bir anakartta mı alsın? Arkadaşım fx 6300 al benim bir arkadaşım eskiden bu işlemciyi gtx 770 ile kullandı bir sıkıntı olmadı. FX 6300 alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
@mkurt200234 biraz edebinle konuş sen mi teknolojiyi bize öğreticeksin ? Bize teknoloji öğreticeğine ilk önce kendin öğren fx 6300 ile 6350 arasında sadece GHz varkı var ve bu farkı kendide kapatabilir FX 6300 voltajsız 4.1 GHz kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı