Oyun için iPhone 8 Plus mı iPhone 11 mi?

İşlemcileri aynı değil. İşlemcilerini aynı saysak bile iPhone 11 daha düşük çözünürlüğe sahip olduğu için daha iyi oyun performansı sağlayacaktır.

Hayır. A11 ve A13 arasında fark var. Iphone 11 daha iyi performans gösterir. Ayrıca büyük ekranda oyunun verdiği zevkte bambaşka olacaktır. Birkaç kaynaktan edindiğim bilgilere göre dev farklar yok ama İphone 11 daha iyi.

İşlemcileri aynı değil. İşlemcilerini aynı saysak bile iPhone 11 daha düşük çözünürlüğe sahip olduğu için daha iyi oyun performansı sağlayacaktır.

Arkadaşım şey diyor.
iPhone 11'in ppı ve ekran çözünürlüğü düşük bu yüzden alınmaz diyor. Alınmaz mı cidden oyun için çünkü iPhone 11 almak istiyorum. Ve de FHD değilmiş bunu söylüyor.

Arkadaşım şey diyor.
iPhone 11'in PPI ve ekran çözünürlüğü düşük bu yüzden alınmaz diyor. Alınmaz mı cidden oyun için çünkü iPhone 11 almak istiyorum. Ve de FHD değilmiş bunu söylüyor.
Açıkçası ağır Apple hateriyim. Bunu bir kenara bırakırsak oyun ve kamera için alabilirsiniz ama diğer her konuda Android olan rakipleri daha iyi.

Arkadaşım şey diyor.
iPhone 11'in ppı ve ekran çözünürlüğü düşük bu yüzden alınmaz diyor. Alınmaz mı cidden oyun için çünkü iPhone 11 almak istiyorum. Ve de FHD değilmiş bunu söylüyor.
Küçücük ekranda isterse 8K olsun ne fark eder. Çok daha ucuz telefonlarda bile bulunan yüz tanıma özelliğine bile sahip değil. Ekran kasa oranı berbat. Kamera açısından 11 yine daha iyi. Oyun performansındaki fark uzun vadede daha da açılacak ve A13 farkını ortaya koyacaktır. Devede de boy var ama eşşeğin arkasından gider. Tıpkı İphone 8 Plus'ın İphone 11'in arkasından gideceği gibi.

Edit: Boy'dan kastım ekran çözünürlüğüydü.

Sadece işlemci hızında bile %16+ fark var. Diğer detaylara bakmasak bile iPhone 11 önde. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı