IPhone 11 vs iPhone 8 Plus

akmuse

Hectopat
Daha fazla  
Büyük bir ekrana sahip olmasını istiyorum, aslında 8 Plus düşünüyordum başta fakat sonradan gördüm ki 11 ile 8 Plus arasında 1000-1500 TL falan fark var. Özellik olarak biraz karşılaştırdım fakat bir de burada sormak istedim. 11’in konstrat oranı diğer tüm modellere göre aşırı düşük. Birkaç yerde de ekran ile yorum okumuştum. Bir de alacaksan 11 Pro al yoksa hiç 11'e o kadar para verme gibisinden yorumlar. Tabii ki 11 Pro'nun daha iyi olduğu aşikar fakat sonuçta arada para farkı çok. 11 almaya değer mi yoksa 8 Plus mı almalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım teşekkürler cevaplarınız için. Özelliklerinde diğer modellerden farklı olarak en çok gözüme çarpan şey ekran kontrast oranı. Nedir bu ekran kontrast oranı? Tam olarak nasıl bir etkisi var ekran? Pro ve Pro Max modellerinde 2.000.000:1 iken düz 11de 1.400:1. Çok büyük bir fark var gibi gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı