Oyun için işletim sistemi önerisi

Az çok yazılılımla uğraşan biriyim yeniyim ama modlu Windows olduğunu ilk defa duydum biri detaylı ama özet bir şekilde modlu Windows 'un orijinalinden farkını söyleyebilir mi çok merak ettim bide bunlar sanal makine olarak kullanılabilir mi kullanılabilir deneyeceğim.

Linux: SteamOS 3.4
Windows: ReviOS (Windows 11 22H2)
Ben ReviOS’u yaklaşık 1 aydır kullanıyorum, her herhangi bir sorun olmadı güvenlik ve performans açısından.

Ama benim önerim SteamOS 3.4’tür. Linux zaten genel olarak performanslı. Oyunlarda bile Linux daha iyi performans veriyor.
Steam Deck’in çıkmasıyla zaten uyumluluk sorunu çözülüyor.
Hocam Steam OS'u nereden indirebilirim ?

Linux Windows'a kıyasla büyük bir performans farkı yaratacaktır ama rahatlık açısından kesinlikle Windows ama Linux'a'da göz atabilirsiniz.

Windows: ReviOS (Windows 11 22H2)

Hocam ReviOS Windows 10 22H2 kurdum harika bir işletim sistemi herkese öneririm. Oynadığım oyunlar şimdi neredeyse hiç takılma gibi şeyler yaratmıyor teşekkür ederim, ilaç gibi geldi sistemime.
Bir de Steam OS'u nasıl indirebilirim?
2. bilgisayarıma da Steam OS kurmak istiyorum.

İyi sosyaller. Artık kafam bu konu hakkında allak bullak oldu ne kullansam diye. Linux veya Windows'ya da hangisi daha oyun odaklıysa o ISO'yu önerebilir misiniz?

Oynadığım oyunların çoğu Steam'da. Steam'da oynadığım oyunlar;
Left 4 Dead 2.
Garry's Mod.
Among Us.
Sven CO-OP.
Ranch Simulator.
Euro Truck Simulator 2.
Team Fortress 2.
Counter-Strike 1.6.
PUBG.

Bir de Steam dışı sadece FNF ve Minecraft oynuyorum.
DarkOS kur. Hem en performanslısı hem de güvenilir. Türk yapımı bir de. Diğer modlulara bin basar.

Geri
Yukarı