Oyun için kulaklık tavsiyesi

sashafps

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, sadece oyun odaklı bir kulaklık arıyorum.
HyperX Cloud 2, Alpha S, Flight Wireless.
SteelSeries Arctis 7 Wireless gibi kulaklıkları kullandım deneyimledim.
HyperX her zaman memnun bıraktı tekrardan 2 veya Alpha S almayı düşünüyorum fakat Razer Kraken TE, blackshard V2 X, Logitech G PRO X gibi modeller aklımı çelmiyor değil :D bütçe belirtmiyorum çünkü genelde 2.el uygun fiyatlı kulaklıklar bulup onları alıyorum tavsiyeleriniz nelerdir? Ne tercih etmeliyim.

@sashafps o zaman HyperX Cloud Alpha gayet iyi bir seçenek olur gibi duruyor. Alpha S modelini önermiyorum çünkü düz Alpha modeliyle daha iyi performans alırsınız. Ayrıca blackshark V2 modelini de bakabilirsiniz o da gayet iyidir. Kraken TE ile blackshark V2 X ise daha alt segment ürünler onları o yüzden önermiyorum.

@sashafps o zaman HyperX Cloud Alpha gayet iyi bir seçenek olur gibi duruyor. Alpha S modelini önermiyorum çünkü düz Alpha modeliyle daha iyi performans alırsınız. Ayrıca blackshark V2 modelini de bakabilirsiniz o da gayet iyidir. Kraken TE ile blackshark V2 X ise daha alt segment ürünler onları o yüzden önermiyorum.

Anakartım Alpha için yeterli mi yani hocam pek bilmiyorum.

Logitech G PRO X modelini kullandım Valorant'ta ayak seslerinin yönü belli fakat yakınlık uzaklık konusunda daha net bir ses vermiyordu, bütün sesler çok yakın gibi geliyordu. Logitech G635 de denedim bu konuda daha belirgin ses veriyor. DTS özellikli olanlar benim pek hoşuma gitmedi açıkçası. Dolby Atmos özellikli olan kulaklıklar daha güzel. Corsair HS 75XB tavsiye ederim.

Evet ALC 887'ye sahip ve gayet yeterli.
Logitech G PRO X modelini kullandım Valorant'ta ayak seslerinin yönü belli fakat yakınlık uzaklık konusunda daha net bir ses vermiyordu, bütün sesler çok yakın gibi geliyordu. Logitech G635 de denedim bu konuda daha belirgin ses veriyor. DTS özellikli olanlar benim pek hoşuma gitmedi açıkçası. Dolby Atmos özellikli olan kulaklıklar daha güzel. Corsair HS 75XB tavsiye ederim.
Teşekkürler yardımlarınız için

Alpha s de ses kartıyla kullanınca dediğiniz şekilde hocam g pro x'in ki daha düzgün ikisini de denemiş biri olarak söylüyorum 7.1 kullanmayın valorantta.

Yeni konular

Geri
Yukarı