Oyun için PlayStation 4 Pro mu? Yoksa Masaüstü bir bilgisayar mı?

PS4 Pro mu Gaming PC mi?

• Ps4 Pro

• Masaüstü PC

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

~Marshmallow~

Hectopat
Ben oyun oynamak için PlayStation 4 Pro ve bir masaüstü bilgisayar almak arasında kaldım. Şu an elimdeki bilgisayar çoğu oyunu açmıyor ama YouTube'a falan giriyor ve LoL, Metro, CS;GO gibi oyunları oynatabiliyor.
Her yaz seyahat eden biriyim ve seyahat ettiğim yerde uzun bir süre kalan biriyim. (2-3 ay) ve gittiğim yerde oyun oynamak istiyorum ve bunun içinde PlayStation ve bilgisayar arasında kararsız kaldım. Şimdiden verdiğiniz cevaplar için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe olarak bilgisayarda biraz sıkıntı çekebilirim(Örn.Gtx 1060 bulunan bir bilgisayarda).Bir de şuan 9.sınıfım üniversite sınavına hazırlık aşamasındayım.Pubg gibi oyunları çok seviyorum ama konsolun bana daha uygun olduğunu düşünüyorum ama yine de görüşünüzü bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

Bugün artık çıkmış ve birkaç sene sonrasında çıkacak her oyunu yüksek grafik ayrlarda oynatabilecek adamakıllı bir pc toplamak dünya para. Onun yerine bir PS4 Pro almanız daha mantıklı olacaktır hem daha kolay taşınabilir olması açısından sizin durumunuza daha uygun. Bin TL'ye PS4 slim var. Bende de slim var memnunum yeni alacak olsam pro alırdım ama. GTX 1060'lı oyun bilgisayarı toplamıştım sattım. PS4 gayet güzel. Sırf exclusiveler için bile alınabilir. Bu arada PUBG PS4'e de geliyor.

Beklentilerini belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz, ikisinin de kendince avantajları var, pc ye güzel bir kol alıp ps4 gibi oynayabilirsin, pc de Steam var oyun yelpazesi daha geniştir ama pc daha maliyetli olur, ps4 alırsan uzun süre upgrade ihtiyacı duymazsın ama pc ye göre daha küçük bir ekosistem, şu çağda artık steam kullanmayan kalmadı daha iyi çevre edinip oyun ekipleri kurabilirsin, bu noktada senin beklentilerin, nasıl bir oyuncu olduğun önemli, ps4 de bambaşka bir şey, konsol ile oynamak başka keyifli:)

iPhone cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Şahsen ben hikaye ve fps tarzı oyunlar oynamayı seviyorum benim tercihim ps4 sebebi malum bilgisayar bileşenlerinin fiyatları bende 9. sınıf öğrencisiyim iyi bir sistem artık 3000-4000TL olmuş bende ilk başta PC demiştim ama fiyatlardan dolayı ps4 aldım . Bence ps4

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı