Oyun için Ryzen ve RX 580 sistem toplama

1ST1KLAL

Decapat
Yer
Şırnak Silopi
Daha fazla  
Meslek
Asker
Ryzen 5 1600X
Asus Prime B450M-K veya Gigabayte GA AB350
Gigabayte RX580 8GB 256BIT
Corsair 8GB 3000 MHz

Yukarıda yazdığım gibi bir sistem toplamayı düşünüyorum yaptığım yanlış bir şey ya da şu parça yerine şu olsa daha iyi olur diyebileceğiniz bir şey varsa önerileriniz bekliyorum şimdiden yorum yapıp yardımcı olmak isteyenlere teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçalarınız uyumlu fakat 1600X işlemcinin içinden soğutucu çıkmadığını belirtim. Bunun yerine güncel ve daha stabil olan Ryzen 2600 almak daha mantıklı. Anakart olarak ise B450 modelini tercih edin bu sayede B350 anakartla BIOS güncelleme işiyle uğraşmıyacaksınız.

Parçalarınız uyumlu fakat 1600X işlemcinin içinden soğutucu çıkmadığını belirtim. Bunun yerine güncel ve daha stabil olan Ryzen 2600 almak daha mantıklı. Anakart olarak ise B450 modelini tercih edin bu sayede B350 anakartla BIOS güncelleme işiyle uğraşmıyacaksınız.
Tamam o zaman İşlemciyi 2600 ile değişiyorum birde ram konusu varmış mesela 3000 mhz ram 2xxx olarak çalışıyor gibi onunla ilgili bilgi verebilir misin

Bu kart bu fiyata bu siteden alınır mı
Screenshot_2019-02-16-15-01-29-660_com.android.chrome.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı