Oyun için sessiz Switch önerisi

tlablghn

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam. Şu an Custom klavye kullanıyorum. Klavyemde holypanda Switch'ler var fakat LoL oynuyorum Switch'lere pek alışamadım bunun yerine hangi Switch önerirsiniz tok ve creamy sesi olsun istiyorum Switch'ler hakkında pek bilgim yok önerdiğiniz bir Switch türü var mı aklımda Gateron milky yellow Pro'ya da milky Pro red Switch var şimdiden teşekkür ederim.

Ben de Gateron milky yellow Pro'ya göre daha sessiz buldum, fakat belirttiğiniz diğer milky Pro red daha da sessizmiş :).

Evet red fena değil sesi de hoş fakat korkum şu oyun performansı şu an holypanda da tuşlara tüm ağırlığımı vermem lazım sanki öyle basacakmış gibi hissediyorum :D

Evet red fena değil sesi de hoş fakat korkum şu oyun performansı şu an holypanda da tuşlara tüm ağırlığımı vermem lazım sanki öyle basacakmış gibi hissediyorum :D
Kas hafızasından ötürü ilk başlarda öyle olabilir evet fakat, zamanla kullandıkça problem ortadan kalkacaktır :).

Kas hafızasından ötürü ilk başlarda öyle olabilir evet fakat, zamanla kullandıkça problem ortadan kalkacaktır :).

Hocam nereden karşılaştırılıyor bilmiyorum da tam acaba holy panda milky yellow Pro ve milky yellow Pro Red'in ses seviyleri nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı