Oyun için telefon önerisi

mrVOIDexclux

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX3060 Laptop GPU Ryzen 7 6800H 512GB 16GB Ddr5 Ram
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Aklımda Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcili POCO F5 Pro vardı. Daha sonra yeni çıkmış olan POCO X6 Pro'yu gördüm. Telefonda Dimensity 8300-Ultra işlemcisi var yani AnTuTu ve diğer bench uygulamalarında yüksek puan almış çoğundan. Aralarında 10 bin TL civarı bir fark var. Daha çok oyun oynayacağım. Bilgili arkadaşlar tavsiye verebilirse mutlu olurum. Teşekkürler.

Merhaba. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Aklımda Snapdragon 8+ gen 1 işlemcili POCO F5 Pro vardı. Daha sonra yeni çıkmış olan POCO X6 Pro'yu gördüm. Telefonda dimensity 8300-Ultra işlemcisi var yani AnTuTu ve diğer bench uygulamalarında yüksek puan almış çoğundan. Aralarında 10 bin TL civarı bir fark var. Daha çok oyun oynayacağım. Bilgili arkadaşlar tavsiye verebilirse mutlu olurum. Teşekkürler.

Bütçe tam olarak nedir.

Merhaba. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Aklımda Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcili POCO F5 Pro vardı. Daha sonra yeni çıkmış olan POCO X6 Pro'yu gördüm. Telefonda Dimensity 8300-Ultra işlemcisi var yani AnTuTu ve diğer bench uygulamalarında yüksek puan almış çoğundan. Aralarında 10 bin TL civarı bir fark var. Daha çok oyun oynayacağım. Bilgili arkadaşlar tavsiye verebilirse mutlu olurum. Teşekkürler.
10 bin tl farka değmez.

POCO F5 Pro 29bin POCO X6 Pro 19bin. POCO daha mı mantıklı sizce hocam?

Tam bir bütçe yok POCO X6 Pro 19bin TL görünce gözüme güzel geldi. POCO F5 29 bin TL oyun olarak bir fark göremedim. Sizce hangisi hocam.

Hocam aradaki farka değmez POCO ile ilgili şu ana kadar bu forumda oyun sıkıntısı görmedim POCO oyunlarda süper güçtür özellikle oyun oynayacaksanız POCO X6 Pro alın hem sizde karda kalmış olursunuz.

Geri
Yukarı