Oyun için TN panel mi VA panel mi?

Bütçe
Max 1750tl
Hikayeli oyunlar oynayacaksanız IPS. Genel kullanım için de IPS. Hatta rekabetçi oyunlar için bile IPS derim aşırı kasmayacaksanız. Yeni IPS'ler eskisi kadar yavaş değil.

Aşağıdaki monitörler 1660 TL bandında gayet iyi IPS monitörlerdir.

VA kesinlikle ayrıca Rampage'den uzak durun.
ASUS TUF olanı tercih etmelisiniz.

ASUS TUF VG24VQ tabii ki.

Arkadaşlar ama bunun HDR10 özelliği var oyunlarda cok kullanir miyim bilmiyorum ama isime yarayacagibi düşünüyorum.

Pivotu ve hoparlörü yok.

Pivot çok önemli hatta koyacağım alan 45cm yuksekliginde monitörünaşağı yukarı asansör gibi inip kalkmasi lazım küçültüp anca sığdırabilirim.

Monitörü kullanım amacın ağırlıklı olarak FPS oyunları değilse C şıkkı IPS diyorum ben de.

IPS çok baktim ama istediğim gibi yok ne pivot özelliği ne de asansör gibi yukarı aşağı hareket ettirme özelliği yok mesela ASUS VP249QPR.

Arkadaşlar ama bunun HDR10 özelliği var oyunlarda cok kullanir miyim bilmiyorum ama isime yarayacagibi düşünüyorum.

Pivot çok önemli hatta koyacağım alan 45cm yuksekliginde monitörünaşağı yukarı asansör gibi inip kalkmasi lazım küçültüp anca sığdırabilirim.

IPS çok baktim ama istediğim gibi yok ne pivot özelliği ne de asansör gibi yukarı aşağı hareket ettirme özelliği yok mesela ASUS VP249QPR.

İçine sinmediyse iade edip diğer modeli alabilirsin.

İşte almışken 1 kere alcan istediğini al diyorum. Ben mesela önce bir kasa aldım sonra vazgeçtim iade ettim ama keşke onu alsaydım dedim sen eminsen değiştir monitörünü.

Ben daha sistemi yeni topluyorum elimde sadece XPG D60G 8 GB 3200MBHZ RAM var RGB aşığıyım Rampage rampart diye bir kasa ya aşık oldum PSU'su bir bomba diyorlar ama yine de alacağım patlayacağının garantisini verseler beğendiysem değiştirmem yani böyle biriyim monitör olarak günlerce araştırma yaptım tek mantıklı bu ikisi geldi butceme de uygun ASUS'u alamazsam digerini alacagim yani birazda bütçeme bağlı neden bu kadar anlattim bilmiyorum ama inş kararimi degistirecek bir monitör önerisi gelir.

Ben daha sistemi yeni topluyorum elimde sadece XPG D60G 8 GB 3200MBHZ RAM var RGB aşığıyım Rampage rampart diye bir kasa ya aşık oldum PSU'su bir bomba diyorlar ama yine de alacağım patlayacağının garantisini verseler beğendiysem değiştirmem yani böyle biriyim monitör olarak günlerce araştırma yaptım tek mantıklı bu ikisi geldi butceme de uygun ASUS'u alamazsam digerini alacagim yani birazda bütçeme bağlı neden bu kadar anlattim bilmiyorum ama inş kararimi degistirecek bir monitör önerisi gelir.

O kasayı PSU suz alamıyor musun?

RGB manyağısınız diye sisteminizi çöp mü edeceksiniz.
Rampage alırsanız sonunuz bu olur:[Rehber] Neden Dandik PSU Kullanmamalısınız?
@RPM @MisakiTaro

Son düzenleme:

Geri
Yukarı