Oyun için uygun fiyata fiziksel sunucu önerisi

VDS'den mi oyun oynucan.
Sanal sunucu oluyor oda düşündüm bende. Ekran kartlı olmuyorlar genelde ve olanlarda pahalı gereksiz olur. Fiziksel sunucu yerine cloud gamingden bahsetmek istemiş olabilir.
O zamanda pubg geforcenow da yok. Diğer cloud gaming servisleri Türkiye ye göre pahalı. Yinede diyim shadowdan oynayanilirsiniz cloud gamingden bahsediyorsan.

Sanal sunucu oluyor oda düşündüm bende. Ekran kartlı olmuyorlar genelde ve olanlarda pahalı gereksiz olur. Fiziksel sunucu yerine Cloud Gaming'den bahsetmek istemiş olabilir.
O zamanda PUBG GeForce NOW da yok. Diğer Cloud Gaming servisleri Türkiye'ye göre pahalı. Yine de diyeyim Shadow'dan oynayanilirsiniz Cloud Gaming'den bahsediyorsan.

Fazla bilmiyorum da VDS'den oyun oynamayı düşünüyorsan bence boşa uğraşma zaten vermeleri 4 5 gün sürer bazen bakım yaparlar hem pahalı oluyor.

Hocam çok fazla bilgim yokta, fiziksel sunucudan oynayabileceğimi söyledi, müşteri desteği veren arkadaş... Siz hangi sistemi yöntemi uygun görüyorsunuz? @u_888

Fazla bilmiyorum da VDS'den oyun oynamayı düşünüyorsan bence boşa uğraşma zaten vermeleri 4 5 gün sürer bazen bakım yaparlar hem pahalı oluyor.
Yok vds ile olacak şey değil hocam sıkıntı çıkıyor.

shadow a baktım da, 33 dolardan başlıyor. Ayrıca sunucu değil de tek bir sistem sanırım. Ben bir sunucu gibi 4 5 farklı pubg hesabını birden çalıştırmayı düşünüyorum.

Hocam çok fazla bilgim yokta, fiziksel sunucudan oynayabileceğimi söyledi, müşteri desteği veren arkadaş... Siz hangi sistemi yöntemi uygun görüyorsunuz? @u_888

Yok vds ile olacak şey değil hocam sıkıntı çıkıyor.
Fiziksek sunucu böyle bir şey oyun oynamak için değil. Sana özel olur vds gibi başkaları ile paykaşılmaz. Oyunu bilgisayarından, telefonundan vb cihazlardan oynarsın. Cloud gaming de ise kendi bilgisayarınızdan başka daha güçlü bir bilgisayara bağlanıp ordan oynarsınız. Eğer bilgisayar alcak durumun yoksa cloud gaming alabilirsin. Geforxe nowda şuan pubg yok. Dediğim gibi shadowda var oda 28 dolar diye hatırlıyorum aylığı.

Dosya Ekleri

• images (8).jpeg
    images (8).jpeg
    70,2 KB · Görüntüleme: 20
Fiziksek sunucu böyle bir şey oyun oynamak için değil. Sana özel olur vds gibi başkaları ile paykaşılmaz. Oyunu bilgisayarından, telefonundan vb cihazlardan oynarsın. Cloud gaming de ise kendi bilgisayarınızdan başka daha güçlü bir bilgisayara bağlanıp ordan oynarsınız. Eğer bilgisayar alcak durumun yoksa cloud gaming alabilirsin. Geforxe nowda şuan pubg yok. Dediğim gibi shadowda var oda 28 dolar diye hatırlıyorum aylığı.
Hocam amacım oynamak değil başka bir şey deneyeceğim. Bilgisayarım oldukça iyi zaten, cloud gaming de 4 5 hesabı birden çalıştırma şansım var mı?

Hocam amacım oynamak değil başka bir şey deneyeceğim. Bilgisayarım oldukça iyi zaten, cloud gaming de 4 5 hesabı birden çalıştırma şansım var mı?
Maalesef hayır. Ne yapmak istiyorsunuz onu düzgünce söylerseniz daha düzgün şekilde söylerseniz daha rahat yardımcı olmayı deneyebiliriz. Konuda pubg steam oynamak demişsiniz. Bende pubg oynamak istediğinizi varsaydım.

Maalesef hayır. Ne yapmak istiyorsunuz onu düzgünce söylerseniz daha düzgün şekilde söylerseniz daha rahat yardımcı olmayı deneyebiliriz. Konuda pubg steam oynamak demişsiniz. Bende pubg oynamak istediğinizi varsaydım.
Hayır, pubg hesabına bazı özellikler kazandırmak için kasmak istiyorum da, ekstra 4 hesaba ihtiyacım var. Bunları sunucu veya farklı şekilde bir sistemde çalıştırmam yeterli

Yeni konular

Geri
Yukarı