Oyun İçin Xeon İşlemci Alınır mı? Intel i3 6100 vs AMD A10 7890K vs Intel Xeon

Allah senden razı olsun sonunda beni anlayan çıktı yalnız xeon işlemciler çok ucuz ve şöyle bi şeyde duydum server'lar için üretildiğinden dolayı 365 gün gücünü kesmeseler yine de stabil çalışır diyolar mantıklı geldi

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bahsettiğim videoyu buldum. Bu arada Xeon işlemciler daha pahalı. Kaçıncı nesil xeon ile kaçıncı nesil core'u karşılaştırdın da ucuz oldukları kanaatine vardın bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bahsettiğim videoyu buldum. Bu arada Xeon işlemciler daha pahalı. Kaçıncı nesil xeon ile kaçıncı nesil core'u karşılaştırdın da ucuz oldukları kanaatine vardın bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha ucuz ve yakın performans veren nesilleri vardı bulunca atarım buraya

Bu arada xeon işlemcilerin bazıları Türkiye'de çok pahalı evet ama yurtdışında sudan ucuz

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı