Çözüldü Oyun indirirken görev yöneticisinde C diski %0 olarak görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

merhababenege

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kingstone SNV2S500G
Anakart
Msi A520M A-PRO
Arkadaşlar selam,
Dün format atmıştım bugünde oyunları indireyim dedim ve Steam'e girdim oyunu indiriyorum, daha sonra indirme hızımda yavaşlık olduğunu fark ettim (indirme hızını yavaşlatıyor mu bilmiyorum). Görev yöneticisindede böyle bir değer görünüyor.

1702204028732.png

1702204037841.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyun indirirken diskteki etkinlik indirme hızınıza bağlıdır yani disk indirdiğiniz dosyayı işler. Eğer yavaş indiriyorsanız çok aktif bir yazma hızı veya etkinlik süresi göremezsiniz. Ben 70 Mbps hızda indirime yaparken maksimum 25-30 Mb/sn hızda yazma hızına ulaşıyorum tabii bu sürekli bu hızda değil bazen 2 bazen 10'a da düşüyor, sizin internetiniz daha düşükse öyle gözükmesi gayet doğal. Sorun diskinizde değil indirme hızınızda gibi.
Oyun indirirken diskteki etkinlik indirme hızınıza bağlıdır yani disk indirdiğiniz dosyayı işler. Eğer yavaş indiriyorsanız çok aktif bir yazma hızı veya etkinlik süresi göremezsiniz. Ben 70 Mbps hızda indirime yaparken maksimum 25-30 Mb/sn hızda yazma hızına ulaşıyorum tabii bu sürekli bu hızda değil bazen 2 bazen 10'a da düşüyor, sizin internetiniz daha düşükse öyle gözükmesi gayet doğal. Sorun diskinizde değil indirme hızınızda gibi.

Çözüm
İndirme hızı derken diskin yazdığı veriden mi bahsediyorsunuz? Eğer öyleyse internetinizin indirme hızına göre disk veri yazar yani saniyede 3MB ile oyun indiriyorsanız 3MB disk veri yazar. Ek olarak bende de 0 yazıyor bunu dert etmenize gerek yok gibi.

Teşekkürler bilmiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı