Oyun Kanalı İçin Öneriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Teşekkürler. (y) Her konuda yanımdasın. (y)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu intro iyi mi youtube oyun kanalım için?

Teşekkürler. (y) Her konuda yanımdasın. (y)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu intro iyi mi youtube oyun kanalım için?
İntro'daki müzik ilgimi çekti.
Ben de oyun projesine başladım hayırlısıyla, bu tür müzikleri nereden bulabilirim ? Ayrıca oyunum için ses efektleri vs... lazım. Bu tarz ses dosyalarını legal olarak nasıl bulurum ve oyunuma eklerim ?

Bilmiyorum ki abi. :kararsız: Bu intro hazır olarak internette vardı. Bende editledim. Oyun mu yapıcaksın abi? Eğer yapıcaksan işin çok zor. Kendin ses efekti yapman gerekebilir. Örneğin Mortal Combat X :

Yaw ufak bir android oyunu yapmak istiyorum. Flappy birds bile tutmuşken, benim yapacağım basit bir oyun da tutar herhalde ?

Hmm :sinsi: Cat Mario gibi bir oyun yap. Millet deli olsun. Çok iyi tutar. :cool:
Kafamda özgün bir fikir oluşturmaya çalışıyorum. Daha sadece oyunun nasıl bir konusu ve oynanışı olacağına karar vermeye çalışıyorum.Hikaye olacak mı, yoksa flappy birds gibi saçma bir oyun m yapacam ona da karar vermedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı