Oyun Konsollarına ve Oyunlara Zam Gelebilir!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar internette okuduğum bilgiye göre konsollara zam gelme ihtimali yüksekmiş. Dolar kuru ve euro kurundan dolayı. O nedenle ps4 alacaksanız ve ucuzlamasını bekliyorsanız kesinlikle hemen almalısınız. Firmaların git gide kâr payı azaldığından zam yapmaları kaçınılmaz olacaktır. Tabi ki bu benim tavsiyem. Eğer beklemek istiyorsanız zamlı fiyattan da satın alabilirsiniz. Bu durum tabi ki de oyunlarda da geçerli. Herkese iyi forumlar.:):):)

Bu arada bu bilgiyi okuduğum site(kaynak) merlininkazanı.com dur.

Seçimlerden sonra eğer hükumet kurulursa istikrar olacaktır. Bu nedenle dolar hızlı bir düşüş yaşar. Bana kalırsa beklemek gerekir. Çünkü şuanda hem dünyada hemde ülkemizde yaşanan olaylar normal değil.

Seçimlerden sonra eğer hükumet kurulursa istikrar olacaktır. Bu nedenle dolar hızlı bir düşüş yaşar. Bana kalırsa beklemek gerekir. Çünkü şuanda hem dünyada hemde ülkemizde yaşanan olaylar normal değil.
İnşallah dediğiniz gibi olur yoksa durumumuz vahim. Bu fiyatlar zaten yüksek. Zamlı fiyatları düşünemiyorum.

Ben PS4'ü çıktığından beri takip ediyorum. Fiyat hemen hemen aynı seviyede. O zaman almadığıma pişman olmuş durumdayım. Düşecek diye beklerken artıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı