Oyun kulaklığı önerisi

Bütçenizi arttırma şansınız varsa bunu öneririm:

Kardeşim çok teşekkür ederim ilgine peki bu ses kartı diyorya hani PC'ye takınca kendimi oluyor onu anlamadım ama.

@SRGNAKKC hangi anakartı kullanıyorsunuz, model belirtir misiniz? Ses kartı olayına bu kadar takılmayın hocam.

Bu arada sanal 7.1 denilen şey biraz abartılmış bir olay, normal bir kullanıcı kesinlikle ihtiyaç duymaz hatta normal bir kullanıcıyı rahatsız bile eder bu teknoloji.

Anakartım B450M-A PRO Max MSI kardeşim.
@SRGNAKKC hangi anakartı kullanıyorsunuz, model belirtir misiniz? Ses kartı olayına bu kadar takılmayın hocam.

Bu arada sanal 7.1 denilen şey biraz abartılmış bir olay, normal bir kullanıcı kesinlikle ihtiyaç duymaz hatta normal bir kullanıcıyı rahatsız bile eder bu teknoloji.

Anakartım B450M-A PRO Max MSI kardeşim.

Son düzenleme:
Aşağıdaki ürünü öneririm. Bütçe artarsa MH630 düşünülebilir fakat bütçenizi 150 lira arttırmayı hak edecek bir fark olmaz.

Aşağıdaki ürünü öneririm. Bütçe artarsa MH630 düşünülebilir fakat bütçenizi 150 lira arttırmayı hak edecek bir fark olmaz.

Logo basan bir markanın ürününü almak yerine logo basmayan Cooler Master CH321 almak daha mantıklı.

Aşağıdaki ürünü öneririm. Bütçe artarsa MH630 düşünülebilir fakat bütçenizi 150 lira arttırmayı hak ediyecek bir fark olmaz.

p

Peki arda sağ olasın benim kulaklıkta iyi aslında henüz 6 ay oldu alalı ama yanları kırıldı kendiliğinden hani birşeyde yapmadım aslında garantisi var göndersem yenisi verilir mi? Logitech G332 SE modeli.

Peki arda sağ olasın benim kulaklıkta iyi aslında henüz 6 ay oldu alalı ama yanları kırıldı kendiliğinden hani birşeyde yapmadım aslında garantisi var göndersem yenisi verilir mi? Logitech G332 SE modeli.
Logitech'e mail atabilirsin. Logitech'in garantisi iyi diye biliyorum.
Rampage markasını günahım kadar sevmem, başarılı ürününü öneriyoruz sadece.
Logo basılmış. Ne kadar güvenilir bilinmez. Eğer bu kulaklığı alacaksan 20 dolardan satıyorlar. Çin'den almak daha mantıklı. Almanı önermem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı