Oyun kulaklığı tavsiyesi

Murat Faruk

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Ona da baktım fakat internette baktığım bir çok videoda kendi oyun kulaklıklarımızı tasarlamanın iyi olduğunu söylüyor yabancı sitelerde ben kendim de bi sorayım dedim. Ve creative sbx studio programını daha çok beğeniyorum sanal surround için.

Bir sorum dnedir bu oyuncu kulaklıklarını diğer müzik aletleri ile ilgilenen markaların kulaklıklarından farklı kılan.?

Hiç bilgisi olan birisi yok mu?

Benim fikrim arkadaşın önerdiği linteki kulaklığı alıp yanına uygun bir ses kartı almanız.Kingston hyperx cloud şu sıralar çok övülüyor.Yabancı sitelerde 100 doların altında en iyi kulaklık seçilmişti bildiğim kadarıyla.

Bu kulaklık surround değil. Tamam sorun değil zaten Creative xfi go proyu alıcam böylece sanal surround kullanabilirim. Fakat arada ortalama 80 tl fark oluyor. Biraz daha az ödeyip bu kulaklığı mı almalıyım yoksa 80 tl daha fazla verirsem gerçekten iyi bir ses alabilir miyim.

Yani oyun beni içine alır mı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı