Oyun kurulumunda "DirectX zaten yüklü" sorunu

recep37

Centipat
Arkadaşlar oyun yükleme esnasında "DirectX zaten yüklü" sorunu çıkıyor ve oyunu yükleyemiyorum.
"Setup could not download the file. Please retry later or check network connection" hatası çıkıyor karşıma. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Diğer bir sorun da;
Microsoft Visual C++ 2005 yazılı hakkında Error 1305 C:users/powerlab/Appdata/local/temp/Ixp001.tmp/vredist.msi dosyasında okuma hatası veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steamdan kursanız böyle sıkıntı çıkmaz korsan oyun ise destek vermiyoruz.
Sakin ol evlat. Cevabı biliyorsan söyle. Bilmiyorsan hemen korsan yüklüyorsun deyip işten kaçma. Bilmiyorsan hiç cevap verme, daha iyi.

"Setup could not download the file. Please retry later or check network connection" hatası çıkıyor karşıma.

Bu hata oyunun internete erişemediğini söylüyor.

Microsoft Visual C++ 2005 paketlerini de buradan indirebilirsin:

Sakin ol evlat. Cevabı biliyorsan söyle. Bilmiyorsan hemen korsan yüklüyorsun deyip işten kaçma. Bilmiyorsan hiç cevap verme, daha iyi.

Bu hata oyunun internete erişemediğini söylüyor.

Microsoft Visual C++ 2005 paketlerini de buradan indirebilirsin:

Bu yaşınızdan sonra okumayı ben öğretecek değilim diye düşünüyorum.
Korsan oyun ise yazmışım öyle değil mi İse ne anlama çıkartmışım korsan ise bu sıkıntı normal ve o tür şeylere destek vermiyoruz.
Direk korsan anlamışım şeklinde Korsana destek vermiyoruz demedim Korsan ise destek vermiyoruz dedim.

Bu yaşınızdan sonra okumayı ben öğretecek değilim diye düşünüyorum.
Korsan oyun ise yazmışım öyle değil mi İse ne anlama çıkartmışım korsan ise bu sıkıntı normal ve o tür şeylere destek vermiyoruz.
Direk korsan anlamışım şeklinde Korsana destek vermiyoruz demedim Korsan ise destek vermiyoruz dedim.
DVD'den oyun kurmayan bir nesil...

Her oyun Steam'de var mı? Baştan savma bir cevap verip bırakmışsınız. Steamdan kursanız böyle sıkıntı çıkmaz... Yahu adamın kurduğu oyunu bile bilmiyorsunuz. Sallama iş yapmışsınız. Böyle cevap verecekseniz hiç vermeyin.

Her oyun Steam'de var mı? Baştan savma bir cevap verip bırakmışsınız. Steam'dan kursanız böyle sıkıntı çıkmaz. Yahu adamın kurduğu oyunu bile bilmiyorsunuz. Sallama iş yapmışsınız. Böyle cevap verecekseniz hiç vermeyin.

Başkan görderdiğin linkteki yazılımları indirip yükledim. Kurulum başarısız oldu. Bir ya da daha fazla sorun nedeniyle kurulum başarısız oldu. Lütfen bu sorunları düzeltin ve kurulumu yeniden deneyin hatası alıyorum.

Microsoft Visual c++2017 sürümünü kaldırınca yükleniyor. 2017 sürümünü daha sonra tekrar yükleyince 2015 sürümü otamatik sistemden kalkıyor.

Başkan Microsoft Visual C++2015 sürümü yüklediğim halde oyunu kurarken aynı hatayı vermeye devam ediyor. Oyun açılmıyor.
Microsoft Visual C++ 2005 yazılı hakkında Error 1305 C:/users/powerlab/Appdata/local/temp/Ixp001.tmp/vredist.msi dosyasında okuma hatası.

Her oyun Steam'de var mı? Baştan savma bir cevap verip bırakmışsınız. Steamdan kursanız böyle sıkıntı çıkmaz... Yahu adamın kurduğu oyunu bile bilmiyorsunuz. Sallama iş yapmışsınız. Böyle cevap verecekseniz hiç vermeyin.
Oyunun orijinal olduğunu varsayarsak bile verecek cevabı yoktur muhtemelen. Forumda böyle bir güruh var, yardım etmek yerine mesaj sayılarını yükseltmeye çalışıyorlar. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı