Oyun monitörü IPS mi olmalı ?

• Konuyu başlatan rqmeq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 32B
Kesinlikle IPS. Boşuna TN panel almayın. IPS ekran film izlerken çok işe yarıyor. Bunu TN panel kullanan biri olarak söylüyorum. Oyunlarda normal görüntüyü alıyorum. Ancak Technopat'ın videosunu sandalye başında izlemek yerine yatağı tercih ettiğimde Ali abinin siyahi bir adam olduğunu zannediyorum. IPS sana kazandırır. TN panel kazandırmaz. Normal oyun oynayan birisi aradaki farkı anlamaz. Ama hayatı ve işi oyun olanlar bu farkı anlar. Sen IPS al. IPS yavaş falan değil. Ben 5MS monitör kullanıyorum ve takılma gibi bir şey olmuyor. Onlar hep teorik konular. Asıl iş pratikte. 5MS ile 1MS arasında ne kadar fark olabilir ki? IPS ekrana her yerden her şekilde bakarsın. Ancak TN panel, karşısında oturup akşama kadar oyun oynayacaksınız iyi ki aslında bu görevi IPS de yapıyor.
Kusura bakma ama 5ms ile 1ms arasında fark olmadığını düşünüyorsan, sadece teorik falan diyorsan sen oyuncu ve monitör konularına hiç yorum yapma.. İnsanları da yanlış yönlendirme.

Kusura bakma ama 5ms ile 1ms arasında fark olmadığını düşünüyorsan, sadece teorik falan diyorsan sen oyuncu ve monitör konularına hiç yorum yapma.. İnsanları da yanlış yönlendirme.
Senin gözünle ayıramıyacağın bir fark 5 MS ve 1 MS arasındaki fark. Onun icin insanlari bir seyle itham etmeden once kendinizde bir arastirin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı