Oyun Öküzü'ne ne oldu?

wolficik

Hectopat
Geçen gün aklıma takıldı kendisini GTA 5 oynarken çok izlerdim. Şu an bakıyorum YouTube kanalı hariç her mecrada hesapları duruyor. Videoları da kötü değildi kendisine ne olduğunu bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk kez duyduğum için merak edip araştırdım. Bizim mahalle adında başka bir kanalı daha var ama en son 5 yıl önce video atmış. Sosyal medya hesapları duruyor ama hiçbirinde açıklama yapmamış ve en son yıllar önce durum paylaşmış.

En iyi ihtimal bu işleri bırakmak isteyip, kanalını açıklama yapmadan silmiş olması. En kötü ihtimal hesapları çalınıp, kanalının silinmiş olması. Daha da kötüsü hakkı rahmetine kavuştuğu için ortadan böyle aniden kaybolmuş olmasıdır.

Ani ortadan kaybolan yayıncılar şüphe uyandırıcı. Sonuçta belli bir sayıda takipçin var. Onları bilgilendirmeden böyle gitmek hoş değil.

Son düzenleme:
Benim izlediğim bir kanal vardı. Sonra 2 hafta video atmamıştı. Bende şüphelendim. Son yorumlara baktığımda kanserden vefat ettiği yazıyordu. Üstteki arkadaş güzel açıklamış.

Konuyu hortlattığım için kusura bakmayın:)kendisi yazarlığa başlamış...taygun çalışkan diye aratırsanız çıkıyor.
@Tayguncaliskan

Taygun çalışkan
Yazar.
Co-founder & cmo of tournera/
Ex bursaspor e-Sports takımları genel menajeri /
Başkası kitabının yazarı /
Brand Manager.

Instagram Biography'si ise böyle. Ölme gibi bir durum yok Allah korusun.

Geri
Yukarı