Oyun önerisi

42.jpg

Bu oyunları nasıl sıraladın ve hepsi de aynı yuvarlak içinde bende böyle yapmak istiyorum.

Bunların hepsi resim. Malum oyunlar fazla yer kaplıyor :D. Oyunları bitirdikten sonra silip Google'dan ikonlarını aratıyorum ve bir klasörün içerisine resim olarak dosyalıyorum. Örneğin;

1630872006432.png

(Bu arada bitirdiğim bütün oyunların resimleri bunlar değil. Mart 2020'den sonra oynadığım oyunların resimlerini bir klasörde biriktirmeye başladım.)

DevianArt sitesindeki png resimleri kullanıyorum. Kısaca oyunlar yüklü değil, bitirdiğim oyunların ikon resimlerini bir klasörde topluyorum.

Bunların hepsi resim. Malum oyunlar fazla yer kaplıyor :D. Oyunları bitirdikten sonra silip Google'dan ikonlarını aratıyorum ve bir klasörün içerisine resim olarak dosyalıyorum. Örneğin;

Eki Görüntüle 1159453

(Bu arada bitirdiğim bütün oyunların resimleri bunlar değil. Mart 2020'den sonra oynadığım oyunların resimlerini bir klasörde biriktirmeye başladım.)

DevianArt sitesindeki PNG resimleri kullanıyorum. Kısaca oyunlar yüklü değil, bitirdiğim oyunların ikon resimlerini bir klasörde topluyorum.

Teşekkürler :)

Geri
Yukarı