Oyun önerisi

thepoli

Femtopat
Daha fazla  
Çok hikayeli oyun oynamış biri değilim. Tam olarak neden başlayacağımı bilemiyorum. Birkaç tane oyun bitirdim: İnFamous: Second Son, Detroit, GTA V, GTA San Andreas ve Dying Light 2. Bu oyunları bitirdim ayrıca beğendim. Eğer zahmet olmazsa bu oyunlara benzeyen veya benzemeyen güzel oyunlar önerebilir misiniz?

Şimdi kral Bannerlord baslayabilirsin tam hikayesi yok fakat tüm haritayı alınca bitti sayıyorlar genelde RDR 2 zaten herkese önerimdir oynanması lazım God of War önerebilirim hiç fena değil onun dışında CoD MW serisini oynayabilirsiniz.

Çok hikayeli oyun oynamış biri değilim. Tam olarak neden başlayacağımı bilemiyorum. Birkaç tane oyun bitirdim: İnfamous: Second son, Detroit, GTA V, GTA San Andreas ve Dying Light 2. bu oyunları bitirdim ayrıca beğendim. Eğer zahmet olmazsa bu oyunlara benzeyen veya benzemeyen güzel oyunlar önerebilir misiniz?

Dostum her şeyi bir kenara bırak ve RDR2ye başla dünyanın en iyi oyunu bence.

Çok hikayeli oyun oynamış biri değilim. Tam olarak neden başlayacağımı bilemiyorum. Birkaç tane oyun bitirdim: İnfamous: Second son, Detroit, GTA V, GTA San Andreas ve Dying Light 2. bu oyunları bitirdim ayrıca beğendim. Eğer zahmet olmazsa bu oyunlara benzeyen veya benzemeyen güzel oyunlar önerebilir misiniz?

Titanfall 2 öneririm. Çok iyi oyun. Veya direk Game Pass alın. Aylık 70 TL. İçinde bir sürü oyun var.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hepinize. Aslında baya bi video izledim hangi oyun iyi ve kötü biliyordum ama hangisine başlayacağıma karar veremedim. Çok sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı