Oyun önerisi?

Selamlar öncelikle sizlerden oyun tavsiyesi almak için açtım bu başlığı. Oynadığım oyunlar şu şekilde. Öyle çok PC oynayan bir tip değilim ama o oyun beni sararsa gerekirse başından kalkmam mesela Witcher 3. bu oyunu gerçekten oyundan fazlası olarak sayıyorum. Neyse konumuza dönersek aksiyon oyunu olan ve kendine bağlayan, güzel saran oyun tavsiyelerinizi bekliyorum?

Eki Görüntüle 504282
Counter Stirke 1.6

Selamlar öncelikle sizlerden oyun tavsiyesi almak için açtım bu başlığı. Oynadığım oyunlar şu şekilde. Öyle çok PC oynayan bir tip değilim ama o oyun beni sararsa gerekirse başından kalkmam mesela Witcher 3. bu oyunu gerçekten oyundan fazlası olarak sayıyorum. Neyse konumuza dönersek aksiyon oyunu olan ve kendine bağlayan, güzel saran oyun tavsiyelerinizi bekliyorum?

Eki Görüntüle 504282
Dostum oynamadıysan şu oyunları önerebilirim;
Witcher 2
Mafia 2
Far Cry 3
Red Dead Redemption 2
Assassin's Creed Ezio Üçlemesi (Assassin's Creed II-Brotherhood-Revelations)
Half Life 1-2
Batman Arkham Origins-Asylum-City-Knight (Yazdığım sıralama hikaye sırasına göre)
Splinter Cell Conviction-Blacklist
Resident Evil 2
L.A. Noire
İnside
Katana Zero
Papers Please
bu oyunlar seni en az 1-1,5 yıl idare eder hepsi de içinde saatler geçirebileceğin oyunlar.Sıralama rastgele istediğinden başla.Fiyat konusunda birşey yazmadığın için fiyat konusunda sınırlama yapmadım ama sıralamadaki oyunların çoğu sürelerine ve kalitelerine göre çok pahalı oyunlar değil.
İyi eğlenceler 👍

Bence en iyi si SnowRunner
Youtubede bir süru videosu var
Amaç Kosaca offroad kamyonlarlazorlu yollardan çamur bataklık vb yerlerde zorlukları aşmaktır sadece kamyon tır değil jip çeşitleride var
Bence Denemelisin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı