Oyun Önerisi

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Malum karantina dönemindeyiz. Bilgisayar oyunları belli bir süre sonra sıkıyor.

PUBG, TFT falan bunlar dışında Online, RPG, simülasyon işte ne bileyim Hero geliştirmeli oyun önerirseniz sevinirim. Türkçe olursa daha iyi olur :) Teşekkürler.

Apex Legends, Rainbow Six, Black Desert. Bunları dene mutlaka birisine uzunca bir süre bağlanırsın.

PUBG, TFT falan bunlar dışında Online, RPG, simülasyon işte ne bileyim Hero geliştirmeli oyun önerirseniz sevinirim. Türkçe olursa daha iyi olur :) Teşekkürler.
İronsgiht, Black squad

Mount and Blade ıı: Bannerlord.
Skyrim.
Witcher 1-2-3.
Kingdom come: Deliverance

Bir RPG sever olarak hepsini oynadım.(Mount and blade II hariç ona yeni başladım.) Hepsinde ayrı bir tat buldum denemeni tavsiye ederim.

herkese önerdiğim gibi güzel grafikler güzel hikaye ile:
Dragon Raja size eşlik edecektir bence mobildeki en iddialı oyunlardandır. 14. serverdayım yardım edebilirim :)
Mount and Blade ıı: Bannerlord.
Skyrim.
Witcher 1-2-3.
Kingdom come: Deliverance

Bir RPG sever olarak hepsini oynadım.(Mount and Blade II hariç ona yeni başladım.) Hepsinde ayrı bir tat buldum denemeni tavsiye ederim.

Android demiş :)

Bir de vakit geçirmek için egg fight Türkçe seslendirmeli olunca bir ayrı oluyor zaten Türk yapımı sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı