Oyun oynama alışkanlığı

Backdoor

Kilopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Değerli technopat dostları merak ettiğim konu, A oyunu bitmeden yanında B ve C oyunlarını da oynar mısınız ? Yoksa arkadaş ben şunu bitirmeden diğerlerine başlamam mı dersiniz ? Son olarak oyun alırken tercihiniz(dijital/kutulu) nedir ?

Ucuz olanını tercih ederim daha çok. A oyununu oynarken bir yandan B,C,D,E,F,G... oyunlarını da oynarım. Kötü bir alışkanlık bence. :D

Kutulu daha iyi koleksiyon falan yapabilirsin, tabi dijital daha pratik.
Ve ben A oyununun yanında diğer oyunlarıda oynarım. Hep aynısı sarmıyor. :p

1 TB'lik HDD'ye yanlızca oyunlar kurulu, A, B'den sıkıldığımda C, D,... ye geçiş yapıyorum. Aslında tam olarak şöyle; Ben oyunları zor seviyede oynamayı seviyorum, hal böyle olunca geçmekte zorlandığım bölümler oluyor bende çareyi B, C, D, ... pilanına geçmekte buluyorum.:matrix: Tek oyuna bağlı kalmak, kendini özgür bırak.(y)

Kutu olayı beni bek sarmıyor, zaten evde PC donanımı kutularından geçilmiyır, buna bi de oyun kutularını eklersek belediyenin çöp kamyonunu çağırmak zorunda kalacağız. Steam, Origin Keyleri candır, canandır.(y)

Maddi imkan olsa kutulu alırım çünkü dolabın rafına dizdiğindeki morali dijital vermiyor bana. Soruya dönecek olursam, bir gün içinde tek bir oyuna kafa yormuyorum bi' oyunda takılmışsam kapatıyorum bir spor oyunu o olmadı FPS oyunu açıyorum bolluk iyidir ama bol oyun olunca insan bitiremiyor.

Genelde biri bitmeden diğerine başlamam ama şu aralar Mafia 2 ile birlikte Call of Duty Modern Warfare 3 oynuyorum. Türkçe dublajlı bir ayrı oluyor.

A oyununu alınca suyunu çıkarana kadar oynuyorum. Sıkılınca bırakıyorum B ye geçiyorum. Ondan sıkılınca tekrar A... Kutulu almak daha hoşuma gitse de Steam, Origin vs. daha kolay oluyor.

Geri
Yukarı