Oyunları Benchmark İçin Oynama Alışkanlığı

Hahaha! Şimdi bende kafayı yiyeceğim, oyun oynarken arkasına müzik koy dinle öyle oyna, abi sen hayattan soğumuşsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
@CyberLinq Bu konuda sana tavsiyem ( Profosyonel değilim ama işe yarar ) ruhunu , bedenini rahatlat. Bu tarz sıkılma problemlerinde öğle uykusu alman gerekebilir. Oyunlar içinde steam,origin,uplay gibi platformlarda kendine arkadaş bul ve sesli bir şekilde oyunları konuşarak,muhabbet ederek eğlenceli hale getirebilirsiniz. Sıkıldıgınızda ise sandalyede kalkın ve biraz esneme hareketleri yapıp şınav çekin bu odaklanmanızdaki sorunu ortadan bir nebze kaldırır. Bunları deneyip olumlu sonuç alamazsanız ise Stress ve Uyum bozukluğu problemi ile karşı karşıya kalmışsınız demektir . Bundan sonra aileni bilgilendirmen şart ve destek alman gerekicektir. Umarım faydası olmuştur..

Dostum bende de o durum var bence hikayesi güzel olan oyunlara yönel (maalesef ki hikayesini çok beğendiğim oyun pek yok) ancak sana şiddetle mafia 2'yi tavsiye ederim. Muhtemelen oyunları senden bile fazla beğenmeyip sıkılan 5 dakikada silen biriyim ancak mafia 2'yi zevkle bitirdim. Ayrıca oyunlardan zevk almak için direk olaya giren oyunları oynayabilirsin. Bunlar ne mesela ; Counter Strike GO , LoL , Dota 2, Kart oyunları, yahut spor oyunları (FIFA , PES).

Dostum bende de o durum var bence hikayesi güzel olan oyunlara yönel (maalesef ki hikayesini çok beğendiğim oyun pek yok) ancak sana şiddetle mafia 2'yi tavsiye ederim. Muhtemelen oyunları senden bile fazla beğenmeyip sıkılan 5 dakikada silen biriyim ancak mafia 2'yi zevkle bitirdim. Ayrıca oyunlardan zevk almak için direk olaya giren oyunları oynayabilirsin. Bunlar ne mesela ; Counter Strike GO , LoL , Dota 2, Kart oyunları, yahut spor oyunları (FIFA , PES).
Hocam, Mafia 2'yi çok tavsiye ettiler bende ilk bölümde sildim oyunu. :D Çünkü; oyunda araç kullanım kötü, botların yürüyüşü kötü, ana karakterin yürüyüşü kötü. Oyunun hikayesi on numara ama işte sildim gitti. :D
CS oynuyorum ara sıra ama online. LoL oynamadım. Dota 2 nasıl bir oyun bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sıkıntı bende var ama durum şöyle: Oyun oynamaktan zevk almıyorum artık yazılım ilgimi çekmeye başladı bende C'yi öğrenmeye çalışıyorum. Belki sizde de öyle bir şey olmuştur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı