Oyun oynamak artık sarmıyor

Arkadaşlar normalde telefondan oynayan birisiydim, 2021 yazına kadar oyunlardan çok zevk alırdım. 2022 Ocak'ta bilgisayar aldım ve oynamayı hayal ettiğim çoğu oyunu kaldırmasada diğer oyunlar var? 2020 Kasım'dan beri gece gündüz oynadığım arkadaşlarımla oyun oynamamaya başladık fakat sonralarda başka kişiler buldum. Oyun oynama hevesim yine yerindeydi. Ama o kişilerde gittikten sonra bir daha oyun oynamaktan zevk alamadım. Gerçek hayatta takılabileceğim kimsem yok, PC oyunu oynayabileceğim bir arkadaşım var o da sadece LoL oynuyor pek sarmıyor. Sadece oyun değil çoğu şeyden zevk almıyorum onu da ekleyeyim, 2021-2022 arasında ne olduysa bir şeyler oldu... Aileme karşı çok sinirli ve bağırarak onları üzerek konuşuyorum. Dersler meslek liseli birine göre iyi, kendimi oyun geliştirme alanında geliştirmek istiyordum fakat bilgisayar kaldırmıyor... Ne yapmamı önerirsiniz? Şunu da ekleyeyim: CoD'un hikayeli oyunlarını oynamak istiyor canım sadece.
Hocam tek başına mc oynayın baya sarıyor ama tabi arkadaşlarla mc oynamak daha zevkli

Yeni konular

Geri
Yukarı