Bilgisayara bakmak artık sarmıyor

TheEvolved

Decapat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci İ7-4790 / Ekran Kartı RX 570 4 GB / Ram 16 GB DDR3 1600 MHz / Anakart Casper H81
Meslek
Öğrenci
Nereden başlasam bilmiyorum ama oyunlar ve bilgisayara bakmak beni sarmıyor. Pandemi döneminde HD4000 laptopla günde neredeyse 4-5 saat CS 1.6 atmak çok sarıyordu. Kendime yeni bilgisayar topladım uğraştım ettim derken bir de bu sorun çıktı. AAA oyun yüklemeye ne internet yetiyor (internetimiz 16Mbps) ne de sistem özellikleri yetiyor. Söylemekten utanıyorum fakat bu durum beni yaş kitlesi oldukça düşük olan Roblox'a itiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum önümde koca bir ekran ve ben sadece bakışıyoruz.

Bendede orta-iyi bir pc var fakat oynadığım oyunlar düşük sistem isteyen oyunlar, yüksek sistem isteyen oyunlar çöp, roblox oynamak öyle çocuk oyunuda değil yani yaşı küçükler oynuyor diye senin yaşın düşmiyicek biraz büyü anlarsın.
Şuanda GTA 5 girsem onlinesinde hileden geçilmiyor , offlinesini bitirdim 2.defa bitiremem.
Uncharted 4 oynadım zar zor.
Hitman oyunlarını oynadım fakat bir oyun yani yakalanıyorsun > replay sonra geçiyorsun birşey olmuyor heyecanı yok fazla.
CS2 girsem ruslar geliyor yada oyundan biri çıkıyor bir an önce 13 round olsunda çıkıyım istiyorum.

Sisteminiz imzada ki gibiyse bir AAA oyunu en fazla düşük grafiklerde açmanız gerekir. Tavsiye olarak ise kitap okumaya başlayın. Gerçekten çok sarıyor. Ben yeni başladım, ama günde en az 100 sayfa okuyorum. Aşırı sarıyor.

Sisteminiz imzada ki gibiyse bir AAA oyunu en fazla düşük grafiklerde açmanız gerekir. Tavsiye olarak ise kitap okumaya başlayın. Gerçekten çok sarıyor. Ben yeni başladım, ama günde en az 100 sayfa okuyorum. Aşırı sarıyor.

Zaten kitap okuma alışkanlığım var yatmadan önce en az 40 sayfa okurum. Ama benim durumum çok farklı bilgisayar bağımlısıyım evet ama bilgisayara oturunca hiçbir şey yapamıyorum.

29 yaşındayım, oynayacak oyun yok. Eskiden oyun oynamak keyifliydi artık değil. RPG tarzı oyunlardan diablo seviyorum fakat onunda fiyatı malum :/

Zaten kitap okuma alışkanlığım var yatmadan önce en az 40 sayfa okurum. Ama benim durumum çok farklı bilgisayar bağımlısıyım evet ama bilgisayara oturunca hiçbir şey yapamıyorum.

Hocam sisteminiz pek çok oyunu orta-düşük ayarlar da kaldırır aslında. Ayrıca internetinizde öyle fazla vasat değil. Aynı internete sahibiz hemen hemen. Ben size şöyle söyleyeyim, benim sistemim 12 yıllık ama oynanacak oyunlar illaha ki çıkıyor. Siz de biraz baksanız bulursunuz.

Nereden başlasam bilmiyorum ama oyunlar ve bilgisayara bakmak beni sarmıyor. Pandemi döneminde HD4000 laptopla günde neredeyse 4-5 saat CS 1.6 atmak çok sarıyordu. Kendime yeni bilgisayar topladım uğraştım ettim derken bir de bu sorun çıktı. AAA oyun yüklemeye ne internet yetiyor (internetimiz 16Mbps) ne de sistem özellikleri yetiyor. Söylemekten utanıyorum fakat bu durum beni yaş kitlesi oldukça düşük olan Roblox'a itiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum önümde koca bir ekran ve ben sadece bakışıyoruz.

Dostum sende yazılım ya da siber güvenliğe basla.

Geri
Yukarı