Oyun oynarken Alt+Tab yapınca görev çubuğu yok oluyor

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Bu şekilde görev çubuğu olması gereken yerde oyun var:

1641110342348.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows eski nesil kodlama diliyle yaptığı tüm Görev Çubuklarında böyle sorunlar yaşadı. Belli bir çözüm yok. Fakat oyununuzu Çerçevesiz çalıştırmak yerine Tam Ekran çalıştırmanız bir çözüm olabilir. Veya Alt+Tab kullanmak yerine Windows tuşu + D kombinasyonu ile masaüstüne inebilirsiniz. Ayrıca Görev Çubuğu kaybolduğunda Wİndows tuşuna basarak geçici de olsa Görev Çubuğuna erişebilirsiniz.
Teşekkürler yardım için sorun çok sinir bozucu maalesef bir çözümü olmaması üzücü bilgisayarı yaklaşık 7 aydır kullanıyorum son 2 3 günde oluştu bu sorun yakın zamanlarda da bilgisayarı güncellememiştim ilginç gerçekten

Teşekkürler yardım için sorun çok sinir bozucu maalesef bir çözümü olmaması üzücü bilgisayarı yaklaşık 7 aydır kullanıyorum son 2 3 günde oluştu bu sorun yakın zamanlarda da bilgisayarı güncellememiştim ilginç gerçekten
Bu ve bunun gibi sorunlar için yeni bir kodlama diliyle(UWP) kodlanmış olan Görev Çubuğuna sahip işletim sistemi Windows 11'e geçebilirsiniz. Denemeye değer. Yazdıklarım sizin için bir çözümse, çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.

Artı -1 Eksi
Bu ve bunun gibi sorunlar için yeni bir kodlama diliyle(UWP) kodlanmış olan Görev Çubuğuna sahip işletim sistemi Windows 11'e geçebilirsiniz. Denemeye değer. Yazdıklarım sizin için bir çözümse, çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.
Tamamdır yardımınız için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı