Oyun Oynarken Çok Stresleniyorum

Alper05

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynarken çok strese giriyorum, özellikle Battle royale oyunlarında (Fortnite) gibi oyunlarda. Ne yapmalıyım?

Şimdi dışarı çıkıyorsun ve kendini sorguluyorsun. Ben niye stres oluyorum? Bu genelde oyuna yeni başlamış kişilerde olur. Profesyonelleştikçe rahat oynarsınız. Onun dışında bir oyun için değer mi? Bunları yaparsanız halk olarak ilerleme kaydederiz.

Ben ilk defa korku oyunu oynadığımda kanım çekilmişti strese girmekten. Şimdi oynarsam herhangi bir oyun türünde aşırı rahat olurum, hiç panik yapmam. Alt tarafı animasyon ne diye strese gireyim ki?

Oyun oynarken çok strese giriyorum, özellikle Battle royale oyunlarında (Fortnite) gibi oyunlarda. Ne yapmalıyım?
Oyun olduğunu asla unutma. Ve kötü oynadığını kabullen. Kötü oynuyosundur demiyorum, genelde insanlar kötü oynadıklarını kabullenemezler ve stres yaparlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı