Çözüldü Oyun oynarken ekran 2 saniyeliğine gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Moltreach

Hectopat
Arkadaşlar, LoL oynuyorum ve oyun içi 1 kere siyah ekran olup geri geliyor. Normal kullanımda sorun yok, Minecraft'da oynadım onda da sorun yoktu, hatta her LoL oyununda da değil bazen oluyor o dediğim şey. Sizce sorun nerededir?

Çözüm
Şu an 8 GB RAM ile yazıyorum bu yorumu, öyle bir sorunum yok büyük ihtimal RAM darboğazı yüzünden oluyordu.
Sisteminiz nedir ve bilgisayar laptop mu masaüstü mü? DATA kablosunda bir sorun olabilir veya kullandığınız prizde birden fazla güç tüketen aygıt varsa gelen elektrik dengelenmiyor olabilir.

Sistemim:

CPU: İntel Pentium G630 RAM: 2gb DDR3 1333MHZ Ram EKRAN KARTI: İntel HD Graphics 2000 PSU: 300W Cbox PSU
Güncellediğim ve güncellemeye devam ettiğim şuanki sistemim: CPU: İntel Core i5 3570s Ekran kartı: İntel HD Graphics 2500 Ram: 2GB DDR3 1333MHZ Ram PSU: 300w Cbox PSU

1366X768 çözünürlüğü kullanıyorum 8 yıldır, masaüstü sistemim.
Bu arada işlemciyi yeni aldım hem Intel diagnostic tool testinden geçti hem de FurMark testinde yarım saat bekledi mavi ekran vermedi.

Sistemim:

CPU: İntel Pentium G630 RAM: 2gb DDR3 1333MHZ Ram EKRAN KARTI: İntel HD Graphics 2000 PSU: 300W Cbox PSU
Güncellediğim ve güncellemeye devam ettiğim şuanki sistemim: CPU: İntel Core i5 3570s Ekran kartı: İntel HD Graphics 2500 Ram: 2GB DDR3 1333MHZ Ram PSU: 300w Cbox PSU

1366X768 çözünürlüğü kullanıyorum 8 yıldır, masaüstü sistemim.
Bu arada işlemciyi yeni aldım hem Intel diagnostic tool testinden geçti hem de FurMark testinde yarım saat bekledi mavi ekran vermedi.
oyunu 720p açıyor olabilir 720p açıyorsa aradaki geçiştendir.

Geri
Yukarı