Oyun oynarken ekranda garip siyah titremeler görünüyor

mirzayefx

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle sistem ozelliklerimi sizinle paylaşayım.
Lenovo Legion 5 Pro.
NVIDIA RTX 3060.
AMD R7 5800H.
16 RAM.
Windows 10.
Sıcaklık sorunu yok, FPS sorunu yok.

Butun driverlar, BIOS ve Windows son sürümdür ve bu olay sadece ağır oyunlarda meydana geliyor mesela bende GTA 5 var ornek olarak boyle siyah milli saniyelik titremeler oluyor gölge gibi, bu sorun bayağı yayginmiş ve gerçekten çok rahatsiz ediyor bazı global kaynaklarda araşdirdim ve aldiğim bilgilere gore NVIDIA'nin son sürüm driverlari bayağı berbatmış eski surumu yukleyin diyorlar ve G-Sync de kapatmayi oneriyorlar aslinda doğruyu soylersem driverlari silip yeniden yuklemekte iyi degilim, yardımlarinizi bekliyorum teşekkürler.

Maalesef video olarak sizinle paylasamiyorum forum izin vermiyor, umarin sorunu anlamissinizdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba öncelikle sistem ozelliklerimi sizinle paylaşayım.
Lenovo Legion 5 Pro.
NVIDIA RTX 3060.
AMD R7 5800H.
16 RAM.
Windows 10.
Sıcaklık sorunu yok, FPS sorunu yok.

Butun driverlar, BIOS ve Windows son sürümdür ve bu olay sadece ağır oyunlarda meydana geliyor mesela bende GTA 5 var ornek olarak boyle siyah milli saniyelik titremeler oluyor gölge gibi, bu sorun bayağı yayginmiş ve gerçekten çok rahatsiz ediyor bazı global kaynaklarda araşdirdim ve aldiğim bilgilere gore NVIDIA'nin son sürüm driverlari bayağı berbatmış eski surumu yukleyin diyorlar ve G-Sync de kapatmayi oneriyorlar aslinda doğruyu soylersem driverlari silip yeniden yuklemekte iyi degilim, yardımlarinizi bekliyorum teşekkürler.

Maalesef video olarak sizinle paylasamiyorum forum izin vermiyor, umarin sorunu anlamissinizdir.

Ekran kartında arızalar olabilir

Selam kardeşim, uzun zaman sonra seninle aynı sorunu yaşadığımı görüyorum fakat ben de rahatsız oldum. Acaba bu sorunu hallettiysen hangi yöntemleri kullandığını paylaşabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı