Oyun oynarken ekranda yırtılmalar oluyor

Zyix01

Centipat
Daha fazla  
Merhaba sadece oyun oynarken oluyor bu yırtılmalar, benim şu anlık monitörüm yok 32 inç TV de oynuyorum.
Bu yüzden olabilir mi acaba yırtılmalar? V-Sync açınca daha iyi oluyor ama yine kendini belli ediyor.
Ekran kartıyla ilgili değildir umarım. En yakın zamanda monitöre geçeceğim o zaman düzelir mi?
Şu an Detroit Become Human da yaşıyorum sabit 60 FPS alıyorum ama oynadığım oyunların hepsinde oluyor.
Onun dışında masaüstünde normal.

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba sadece oyun oynarken oluyor bu yırtılmalar, benim şu anlık monitörüm yok 32 inç TV de oynuyorum.
Bu yüzden olabilir mi acaba yırtılmalar? V-Sync açınca daha iyi oluyor ama yine kendini belli ediyor.
Ekran kartıyla ilgili değildir umarım. En yakın zamanda monitöre geçeceğim o zaman düzelir mi?
Şu an Detroit Become Human da yaşıyorum sabit 60 FPS alıyorum ama oynadığım oyunların hepsinde oluyor.

Ekran kartınız nedir?

Ekranınız kaç hz?

Ekran kartı Palit RTX 2060 Dual OC.

60hz ama Televizyon monitör değil.
Hocam büyük ihtimal ekran ile alakalı hatta kesinlikle ekran ile alakalı. R7 240 ve 60hz ekranda bile yırtılmalar oluyor hafif, sizinkisinde olması fazlasıyla normal. 120hz monitör almak işinizi görecektir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı