Oyun oynarken GPU 102 derece oluyor ve FPS 6 ile 12 arasında kalıyor

Seroldu

Hectopat
1585333511441.png

Arkadaşlar işte böyle GPU'm bu şekilde oyun oynamazken bile 97 veya 94 arasında kalıyor ne yapmam lazım?

Kardeşim 100 derece diyor 100 derece anlayabildin mi 100 derece lehimler eriyecek ısıya gelmiş kart ne fanı bir şeyler ters ama bilgi yetersiz şu an çözüm sunamıyoruz.

Mesela MSI afterbbuner'dan fan hızımı 100% de 100 yaptım ama yine de olmuyor fanın içinde etiketin içinde koruma tarzı bir delik varya işte ona sıvı yağ dökmüştü arkadaşım bende bir şey dememiştim arkadaşıma sıvı yağ zararlı olmaz mı? Dediğimde arkadaşım yok olmaz bir şey demişti acaba ondan mıdır? Acil söylerseniz düzeltmeye çalışacağım.

Evet büyük ihtimalle sorun budur git akıllı bir tamirciye kartı temizlesin termal macun yenilesin yağdan dolayı çok büyük zarar görür öyle çalıştırma.

Peki aslında bu konu 1 gün önce çözüldü kendime yeni bir PC alacağım tam 2 yıldır sabırsızlıkla bekliyordum ve güzel bir sistem buldum onu alacağım ama konu başka olduğu için sanırım buraya o sistemi yazamam o yüzden teşekkürler hepinize.
@Asım Demir.
Buyrun bu konuda her fotoğraf var yardımcı olursanız sevinirim bu boştayken bilgisayarım.

1587290521849.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı