GTX 1050 sistemde oyun oynarken GPU 2 saniyeliğinde %100 oluyor

cityofscience

Decapat
Daha fazla  
Merhaba değerli arkadaşlar,
Oyun oynadığım sırada GPU 1-2 saniyeliğine %100 oluyor sonra tekrardan normal değerlere geri dönüyor bu döngü tahmini her 10 15 saniye içerisinde bu şekilde devam ediyor. Oyunlarımda herhangi bir performans kaybı yok. Ekran kartımda bir ısınma problemide yaşamıyorum, sadece eskiden oyunlarda bu şekilde olmadığı için bu konuyu açma ihtiyacı hissettim az önce ekran kartı sürücümü güvenli modda silip ürünün resmi sitesinden indirip en baştan temiz kurulum gerçekleştirdim. Yaşamış olduğum durumu anlatabilmek adına kısa bir video aldım YouTube linkini liste dışı olarak aşağıda paylaşıyorum. Merak ettiğim: Bu şekilde olması normal midir?
Notebook özellikler: Intel i7 11 nesil işlemci ekran kartı NVIDIA GTX 1050.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev Yöneticisi'nden baktığınız için düşüyor görünüyor sürekli %100'de çalışması lazım zaten.

Coil whine performansa etki etmez sadece ses çıkarır sessiz masaüstü videodan coil whine anlayabilecek kadar doğaüstü güçleriniz varsa ülkemiz hayrına kullanmanızı rica ederim.

Aslında oyun içersindeyken de görev yöneticindeki gibi değerler ben sadece daha net gözükmesi için Görev Yöneticisinden çekim yaptım. Ayrıca yorum yazan bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Düzeltme: Sistem bilgisine yanlışlıkla GTX 1050 Yazmışım sistemim RTX 1050

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı