Çözüldü Oyun oynarken laptop kapandı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mehmet12342

Decapat
Daha fazla  
Beyler aslında kapanmadı da ne yazcağımı bilemedim. Olay şu.
Ben 640x480 çözünürlükte CS 1.6 oynuyordum. Oyundayken aniden şifre girme yeri belirdi.(bilgisayarı açarız ve şifre gireriz ya o kısım.) O şifre girme yeri de 640x480 çözünürlükteydi. Şifremi girdim oyuna devam ettim. Ne olmuş olabilir sakıncalı bir durum mu? Virüs vb.

Çözüm
Ben 640x480 çözünürlükte CS 1.6 oynuyordum. Oyundayken aniden şifre girme yeri belirdi.(bilgisayarı açarız ve şifre gireriz ya o kısım.) O şifre girme yeri de 640x480 çözünürlükteydi. Şifremi girdim oyuna devam ettim. Ne olmuş olabilir sakıncalı bir durum mu? Virüs vb.
Büyük ihtimal oyununuzu oynarken WIN + L kombinasyonunu yaptınız ve kilit ekranına attı bu bir sorun değil.
Yanlışlıkla kilitlemiş olabilirsin bilgisayar yavaşsa sen yaptıktan biraz sonra gerçekleşmiştir kendi kendine olmuş gibi gözükmüştür. Ama herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

Büyük ihtimal oyununuzu oynarken WIN + L kombinasyonunu yaptınız ve kilit ekranına attı bu bir sorun değil.

Çözüm
Normal. Bilgisayar oyunun çözünürlüğüne adapte olduğu için karşına o çözünürlükte çıkmıştır. Kilit ekranı gelme mevzusu ise büyük ihtimalle yanlışlıkla kapa tuşuna falan bastın veya üstteki arkadaşın dediği gibi Win+Lyaptın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı