Oyun oynarken "MEMORY_MANAGEMENT" mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

canerosman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Valorant CS:GO tarzı oyunlar oynarken bilgisayarım bir anda donuyor. Örneğin Valorant oynarken bilgisayarım bir anda donuyor, oyundan düşüyorum, arkadaşlarımın sesi bazen geliyor bazen gelmiyor. Bazen de çökmese bile düzgünce oynarken oyun 1 FPS'lere kadar düşüyor ve ardından oyun donuyor. Bu sürede Alt Tab atsam bile oyuna tekrar tıklayınca oyuna atmıyor beni. Örneğin LoL oynarken hiç yaşamadım. CS:GO ve Valorant'ta oyunun ortasında mavi ekran yediğim oluyor. Valorant oynarken mavi ekran yersem aldığım hata UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION oluyor. Dump dosyası bırakamıyorum çünkü minidump dosyasına hiçbir şekilde gelmiyor böyle bir dump dosyası. Bunun haricinde MEMORY_MANAGEMENT diye bir hata aldım yaklaşık 1 saat önce.

UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION hatasına, genellikle hatalı bir sabit sürücü, ekran kartı veya sisteminizdeki diğer önemli donanımlardan kaynaklanan sorunlar neden olur? Ancak şimdiye kadarki problemler incelendiğinde, sorunun en çok sabit disk arızalarından dolayı kaynaklandığı görülüyor diye bir bilgi buldum Google amcada

Yeni konular

Geri
Yukarı