Oyun oynarken nabzın çok artması

kozmoneustee

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Genellikle Online oyunlar oynarken oluyor. İstemsizce kalbim çok hızlı atıyor, ellerim titriyor vb. bu durum zararlı mı? Zararlıysa nasıl aşabilirim?

1. evet zararlı olabilir. kalp krizi vs. ama düşük bir ihtimal, heyecanlanıyorsunuz ve adrenalin seviyeniz artıyor.
  2. oynadığınız şeyin bir oyun olduğunu ve dünyanın sonu olmadığını fark ederseniz sorununuz çözülecektir.

1. evet zararlı olabilir. kalp krizi vs. ama düşük bir ihtimal, heyecanlanıyorsunuz ve adrenalin seviyeniz artıyor.
  2. oynadığınız şeyin bir oyun olduğunu ve dünyanın sonu olmadığını fark ederseniz sorununuz çözülecektir.
Dediğim gibi istemsizce oluyor, yapabileceğim bir şey yok.

Dediğim gibi istemsizce oluyor, yapabileceğim bir şey yok.

İstemsizce olan bir şey yoktur hocam. Oyuna kendinizi çok kaptırıyorsanız ve kaybedince dünyanın sonu gelecekmiş gibi oynuyorsanız olacak bir durum bu. Kısacası sakin olun oyun zaten, kaybetseniz bile yarın sevgiliniz size gelip CS:GO'da o adamı nasıl vuramadın! Ayrılıyorum senden demeyecek.

İstemsizce olan bir şey yoktur hocam. Oyuna kendinizi çok kaptırıyorsanız ve kaybedince dünyanın sonu gelecekmiş gibi oynuyorsanız olacak bir durum bu. Kısacası sakin olun oyun zaten, kaybetseniz bile yarın sevgiliniz size gelip CS:GO'da o adamı nasıl vuramadın! Ayrılıyorum senden demeyecek.
Hocam zaten dünyanın sonu olmadığını biliyorum ama yine heyecanlanıyorum.

3 yıl önce oyun oynarken bana da oluyordu, öldüğümde ya da 1 v 5 kaldığımda falan kalbimin ataşını hissedebiliyordum ve gerginlikten kasılıyordum. Büyüdüğümden midir bilmem artık geçti.

Geri
Yukarı