Oyun Oynarken Çok Heyecanlanıyorum

Ben o tip korku, cinsellik ve korku oyunlarını 18 yaşından sonra oynamaya başladım. 19 yaşında korku oyunlarından korkardım şimdi 22 yaşındayım korku oyunları eskisi gibi heyecanlandırmıyor. Yani önemli rahatsızlık yoksa sıkıntı olmaz ama yaşınız küçük ve heyecanın var bence oynama.

Benim soruyu sorma sebebim farklıydı. Ben yaşınla alakası olduğunu düşünmüyorum.

Oyun oynarken seni köpek kovalıyormuş gibi mi hissediyorsun? Kalp atışlarını hissediyor musun?

Benim soruyu sorma sebebim farklıydı. Ben yaşınla alakası olduğunu düşünmüyorum.

Oyun oynarken seni köpek kovalıyormuş gibi mi hissediyorsun? Kalp atışlarını hissediyor musun?
Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Hani böyle aslında aynen köpek kovalıyormuş gibi hissediyorum ama birazcık daha açık olmamı istersen sanki birazcık tuhaf olucak ama içim gidiyor ama bu eğlenceli olan değil rahatsız edici nedense

Aynı şeyi 14 yaşındayken Rage oynadığımda yaşamıştım. Evde tekken oynayamıyordum ama abim gelince gülerek üstüne kahkaha atarak oynuyorduk gerilim bazlı bir oyunu. Bence kuzeninle falan oynamaya çalış en güzel öyle olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı