Oyun Oynarken PSU'dan Gelen Garip Sesler

@Merry: Anlıyorum... Bir daha bilgisayar alırken, güç kaynağına daha da önem vereceğim. Markası Cooler Master olduğu için bir sıkıntı yaşamam diye düşünmüştüm, belli ki her şey marka değilmiş.

@Merry Yanlış bilgilendirme içeren bir mesaj varsa belirtirsiniz veya raporlar moderatöre bildirirsiniz. Eleştiriyi yapıp ortaya bir laf atmak etik değil yanlış gördüğünüzü belirtin gerekirse kişiyi etiketleyin herkes yanlışını görüp düzeltsin. Kendi adıma bir yanlış bilgilendirmeyi uyarıp bildirdim. Soruyu soran arkadaşa da PSU için yapması gerekeni söyledim.
@Masea İtopya'nın direk parça değiştirmesi güzel olmuş başka bir satıcı ürünü garantiye yollayalım sonuca göre bakarız diyebilirdi size zaman kazandırmış. Teknoloji şans işi en pahalı PSU üreticisinin ürünlerinde de bu olabilir. Sorununuzun düzelmesine sevindim.

Son düzenleme:
@Merry Yanlış bilgilendirme içeren bir mesaj varsa belirtirsiniz veya raporlar moderatöre bildirirsiniz. Eleştiriyi yapıp ortaya bir laf atmak etik değil yanlış gördüğünüzü belirtin gerekirse kişiyi etiketleyin herkes yanlışını görüp düzeltsin. Kendi adıma bir yanlış bilgilendirmeyi uyarıp bildirdim. Soruyu soran arkadaşa da PSU için yapması gerekeni söyledim.
@Masea İtopya'nın direk parça değiştirmesi güzel olmuş başka bir satıcı ürünü garantiye yollayalım sonuca göre bakarız diyebilirdi size zaman kazandırmış. Teknoloji şans işi en pahalı PSU üreticisinin ürünlerinde de bu olabilir. Sorununuzun düzelmesine sevindim.
Yapmadığımı nereden biliyorsunuz? Garip bir çıkış oldu sizinki neyden gocunuyorsunuz? Raporlama kısmı mevcut sitede orayı kullanıyorum ben.

İtopya'nın direk parça değiştirmesi güzel olmuş başka bir satıcı ürünü garantiye yollayalım sonuca göre bakarız diyebilirdi size zaman kazandırmış. Teknoloji şans işi en pahalı PSU üreticisinin ürünlerinde de bu olabilir. Sorununuzun düzelmesine sevindim.
Eğer yeni alınmışsa hemen değişim yapıyorlar sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı