Çözüldü Oyun oynarken sistem kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Loreen

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Oyun oynarken ekrana siyah ekran gelip gidiyor. Birkaç defa olduktan sonra kapanıyor. Açtığım zaman direkt oturum açma ekranı geliyor ve oyuna kaldığım yerden devam edebiliyorum. İlk defa yaşıyorum bu sorunu. PC'yi sıfırladım ve hala düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim. (Forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın)

Çözüm
Sorunu garip bir şekilde çözdüm. Laptopun içini açtığım zaman güç düğmesini anakarta bağlayan kablo kıvrılmıştı ve o kablo tam W, A, S, D tuşlarının altına denk geliyordu. O tuşlara bastığımda her zaman olmasa da PC uyku moduna giriyordu. Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.
Merhabalar. Oyun oynarken ekrana siyah ekran gelip gidiyor. Birkaç defa olduktan sonra kapanıyor. Açtığım zaman direkt oturum açma ekranı geliyor ve oyuna kaldığım yerden devam edebiliyorum. İlk defa yaşıyorum bu sorunu. PC'yi sıfırladım ve hala düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim. (forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın)

Ekran kartı uygun olmayabilir uyuşmazlıkda olabilir
Büyük ihtimalle ekran kartında sorun var.

Ekran kartı uygun olmayabilir uyuşmazlıkda olabilir
Büyük ihtimalle ekran kartında sorun var.
Ekran kartımı bayadir kullanıyorum hic böyle bir sorun çıkmamıştı 2-3 gündür yapıyor.
Sisteminiz nedir? Ekran kartı ve PSU önemli.
İntel Core i7-6700HQ 2.60Hz
12GB Ram
Win10 64bit
Nvidia 950m 4gb
Şu arkadaş daha iyi anlatmış.

Ekran kartımı bayadir kullanıyorum hic böyle bir sorun çıkmamıştı 2-3 gündür yapıyor.

İntel Core i7-6700HQ 2.60Hz
12GB Ram
Win10 64bit
Nvidia 950m 4gb
Şu arkadaş daha iyi anlatmış.
Bayadır sorun çıkmaması hiç sorun çıkmayacağı anlamına gelmez hocam, yeni aldığım sistemde neler çektiğimi bir bilseniz keşke, donanımsal ya da yazılımsal bir problem de olabilir. Verdiğiniz yüzeysel bilgilerle pek bir yere varamayız.

Sorunu garip bir şekilde çözdüm. Laptopun içini açtığım zaman güç düğmesini anakarta bağlayan kablo kıvrılmıştı ve o kablo tam W, A, S, D tuşlarının altına denk geliyordu. O tuşlara bastığımda her zaman olmasa da PC uyku moduna giriyordu. Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.

Çözüm

Geri
Yukarı