Oyun oynayarak İngilizce geliştirme

Trerdem

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
2023 Bekleyin göreceksiniz(!)
Arkadaşlar öncelikle FPS oyun önermemeniz ricamdır. FPS kusuyorum artık çok oynadım. Witcher 3'ü 5 kez bitirdim ancak yakın zamanda bitirmedim diyaloglar falan aklımda değil pek. O yüzden Witcher 3 önce Türkçe sonra İngilizce şekilde bitirmeyi düşünüyorum. Sizce makul mudur?
Herhangi bir oyun önerebilirsiniz parası pek dert değil. Bir de son ricam olarak öğretici gibi bir şey önermezseniz sevinirim. Witcher 3 gibi oynarken tadını çıkara çıkara, eğlene eğlene oynamak istiyorum.
Paran varsa kursa yazıl diyecek arkadaşlar olacaktır, o kadar yok 😃

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle FPS oyun önermemeniz ricamdır. FPS kusuyorum artık çok oynadım. Witcher 3'ü 5 kez bitirdim ancak yakın zamanda bitirmedim diyaloglar falan aklımda değil pek. O yüzden Witcher 3 önce Türkçe sonra İngilizce şekilde bitirmeyi düşünüyorum. Sizce makul mudur?
Herhangi bir oyun önerebilirsiniz parası pek dert değil. Bir de son ricam olarak öğretici gibi bir şey önermezseniz sevinirim. Witcher 3 gibi oynarken tadını çıkara çıkara, eğlene eğlene oynamak istiyorum.
Paran varsa kursa yazıl diyecek arkadaşlar olacaktır, o kadar yok 😃
Witcher gibi bir örnek verdiğiniz için bende single player vereyim. Biraz eski de olsa Fallout:New Vegas biçilmez kaftan, gerek rol yapma mekaniği, gerek istemeden içine karıştığınız hikayeler olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı