Oyun oynayınca elinize ne geçiyor?

Pek bir şey geçmiyor. Zaman geçirmek için oynuyorum. Yapacak daha iyi bir şeyim yok. Arkadaşım veya sevgilim yok yani dışarı çıkıp eğleneyim. O yüzden oyun oynuyorum dostum.

Abartılı sevda biraz abartılı olmamış mı ya? :D Film, müzik, kitap okumak ne ise oyun oynamak da o işte. Hangisi zevk veriyorsa onu yapıyor insanlar. Bitirmek değil zaten bitirene kadar ki süreçten keyif almak için oyun oynanıyor. Ha siz "Ben x tane oyun bitirdim." diyerek övünen tayfadan bahsediyorsanız onlardan da pek kalmadı eskisi kadar. Çok dert etmeyin.

Abartılı sevda biraz abartılı olmamış mı ya? :D Film, müzik, kitap okumak ne ise oyun oynamak da o işte. Hangisi zevk veriyorsa onu yapıyor insanlar. Bitirmek değil zaten bitirene kadar ki süreçten keyif almak için oyun oynanıyor. Ha siz "Ben x tane oyun bitirdim." diyerek övünen tayfadan bahsediyorsanız onlardan da pek kalmadı eskisi kadar. Çok dert etmeyin.
Bu ikisinden de bahsetmiyorum. Yorumlar arasında bahsettim ama tekrar söyleyeyim. Oyunu çok ciddiye alanlardan söz ediyorum. Hatta tekrar yazmak yerine aşağıdaki yorumu bırakayım.

Ben bazı insanlar gibi sık sık sosyal medyaya girmiyorum, bol bol oyun oynamıyorum, bol bol dizi film izlemiyorum.

Ben çoğunlukla çalışıyorum. Genel olarak günün bir kısmını oyun oynayarak, bir kısmını sosyal medyaya ayırarak, bir kısmını da YouTube'da video izleyerek geçiriyorum. Yani ben diğer bazı insanlar gibi bu aktiviteleri abartmıyorum.
Zamanın olmadığı için yapamıyorsun. Boş vaktin olsa suyunu çıkarana kadar sende oynarsın. Sen hayatı verimli yaşamaya devam et. Zamanını burada boş konular atarak harcama hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı