Oyun performansı için Windows 10 mu 11 mi?

Guevara

Hectopat
Daha fazla  
Roblox Minecraft GTA 5 gibi oyunlarda Windows 11 mi daha iyidir? Windows 11'in performansı yakında geliştirirler mi? Çünkü Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum.

Hocam kararsız kaldım 11 kullanıyorum.
Reis oturmuş bir sistem olduğu için 10 daha kullanışlı. Tabi güncel olanda fayda getirir her zaman. Ayrıca 11de fps konusunda daha faydalı olduğu söyleniyor. Ben 10 kullanıcısıyım. Sırf drag-and-drop( sürükle bırak )yapmadığı için 11e geçmiyorum. Fazlasıyla memmunum 10dan. Tabi sistem de önemli. Çok iyi sistemi olmayanlara da 8.1 Single Language öneririm.

Hocam Windows 10 da örneğin CS Go da 450-500 FPS alırken Win11 de 800 FPS leri görüyorum. RDR2 de Windows 10 da 85 alırkan Windows 11 de 92 alıyorum. Bence Windows 11 daha iyi.

Windows 11'in oyun performansı konusundan bahsetmek henüz erken, henüz AMD sistemlerinde (gerek işlemcide, gerek ekran kartlarında) kararsızlıklar mevcut. Her ne kadar performanslı görünse de halen eksiklikler var.

Hocam Windows 10 da örneğin CS:GO'da 450-500 FPS alırken Windows 11 de 800 FPS'leri görüyorum. RDR2 de Windows 10 da 85 alırkan Windows 11 de 92 alıyorum. Bence Windows 11 daha iyi.

O herkeste değişiyor. Windows 11 çıktığında kurdum oyunlarda drop yedim. Geçen ay tekrar kurdum droptan eser yoktu.

O herkeste değişiyor. Windows 11 çıktığında kurdum oyunlarda drop yedim. Geçen ay tekrar kurdum droptan eser yoktu.

Tabii ki bilgisayardan bilgisayara değişebilir. Mesela Batman olmayan arkadaşın :D Dediği gibi. AMD sistemlerde daha farklı optimizasyon sorunları olduğunu okumuştum.

Geri
Yukarı