Epic Games Oyun satın alınırken sürekli hata veriyor

Batuhan5444

Kilopat
Daha fazla  
Selam, sepete 4 tane oyun ekledim ikisi 200TL aldı diğerleri yüksek tutar kupon aktif gözüküyor satın alırken "looks like something went wrong. For your protection, this transaction has been declined. Please try another Card or other payment methods" hatası veriyor ne yaptıysam olmadı. Tek tek almayı denedim eksik denedim birden fazla kartla denedim her kartın yurt dışı yurt içi işlemlere açık olmasına rağmen çözüm olmadı. Ne yapabilirim bilen var mı?

Dostum o senin fraud yediğini gösteriyor. Epic games çalıntı kart ile oyun aldığını sanmış, desteğe yaz yardım ederler. Etmezler ise yeni hesap aç.

Benzer bir hatayı 1 hafta önce ben de alıyordum. Önceden kullandığım kayıtlı kartları silip oyunu alıcağım kartı baştan girdiğimde sorun çözülmüştü ve alışveriş gerçekleşmişti.

Bende de aynı sorun var deliricem😂Yazdım desteğe iki gün önce 48 saat bekle düzelir dedi. Bekledim yine hata verdi. Yine desteğe yazdım bekliyorum. Son gün umarım akşama kadar düzelir

Benzer bir hatayı 1 hafta önce ben de alıyordum. Önceden kullandığım kayıtlı kartları silip oyunu alıcağım kartı baştan girdiğimde sorun çözülmüştü ve alışveriş gerçekleşmişti.

İnternet sitesinden almayı denedin mi?
Kayıtlı kartı silmiştim bende yeniden de ekledim olmadı, internet sitesinden deniyorum almayı zaten, sanal kart oluşturarakta denedim normal kartlada valla herşeyi denedim herhalde ya ama hep aynı hata

Bende de aynı sorun var deliricem😂Yazdım desteğe iki gün önce 48 saat bekle düzelir dedi. Bekledim yine hata verdi. Yine desteğe yazdım bekliyorum. Son gün umarım akşama kadar düzelir
valla ne güzel sevindim bende 3k lık oyunları 1 k ya alıcam diye ama kursağımızda bıraktılar 😀

Kayıtlı kartı silmiştim bende yeniden de ekledim olmadı, internet sitesinden deniyorum almayı zaten, sanal kart oluşturarakta denedim normal kartlada vallahi her şeyi denedim herhalde ya ama hep aynı hata.

Vallahi ne güzel sevindim bende 3K'lık oyunları 1 k ya alacağım diye ama kursağımızda bıraktılar 😀

Nasıl Apple Android'den iyiyse, NVIDIA AMD'den iyiyse, Steam'de Epic'ten iyidir. Sen ucuza kaçarsan ucuz kalite görürsün.

Sanki ucuza kaçmaktan başka şansımız varmış gibi konuşmanız komiğime gitti.

Başka şansın yok değil hocam oyunu 1 ay geç alırısın ama Steam'den alırsın. Çok da bir fark yok aralarında indirimler oluyor yine. Geçen Subnautica indirime girmişti steamde 4,99 dolara aldım. Çok da uçmadı aslında fiyatlar bu ekonomide iyi bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı