Epic Games Oyun satın alınırken sürekli hata veriyor

Nasıl Apple Android'den iyiyse, NVIDIA AMD'den iyiyse, Steam'de Epic'ten iyidir. Sen ucuza kaçarsan ucuz kalite görürsün.
yani kısmen hak versemde steamda 1.5k olan oyun şuan 170 tl burda ciddi fark var yani

Sanal kart oluşturup denediniz mi?
denedim hocam ya diğer kartlarımdan da denedim hesabımda eski hesap aslında 3-4 sene önce oyun falanda almışım, yeni hesap açıpta denedim olmadı bir türlü

Paparayla deneyin hocam, epicte bazen oluyor bu diye biliyorum, 24 saat bekleyin diyorlar genelde ama o zamana indirim bitecek. Ayrıca bir kullanıcının şu yorumuna denk geldim, translate ederek paylaşıyorum.

"Ben de bunu yaptım ve işe yaradı.

Yeni bir epik hesap oluşturdum, kartımla denedim ve başarısız oldum (her zamanki gibi)
Başka bir arkadaşımdan benim için varlık paketlerini satın almasını istedim. Hesap bilgilerimi onunla paylaştım, giriş yaptı, satın alma işlemini yaptı ve işe yaradı.
Bu benim için oldukça şaşırtıcıydı çünkü aynı süreç benim için son 1 aydır başarısızlıkla sonuçlanıyordu. Arkadaşımın VISA'sı varken benim MasterCard'larım olduğunu fark ettim. Tek fark bu ama onun dışında bir fark bulamadım.

Yeni bir hesap oluşturmasaydım ve önceki hesabımı arkadaşımla paylaşmasaydım bunun da işe yarayacağına inanıyorum, ancak yalnızca tahminde bulunabilirim. Onaylamak için bir sonraki satın alma işlemini kontrol etmeye çalışacağım."

Yani kısmen hak versemde Steam'de 1.5k olan oyun şu an 170 TL burada ciddi fark var yani.

Denedim hocam ya diğer kartlarımdan da denedim hesabımda eski hesap aslında 3-4 sene önce oyun falanda almışım, yeni hesap açıpta denedim olmadı bir türlü.

Yani hocam ben tabii ki hak veriyorum ama olaya şu gözle bakıyorum: Steam daha kaliteli daha stabil be oyun çeşidi daha fazla. 1.5 k olan oyun orada 170 çünkü Steam dolar kuruna geçti. Yapacak bir şey yok istek listesine eklerim indirim olursa alırım. Epic kullanmaya çalıştım berbattı.

Bu Steam tayfanın Epic Games'deki oyunların korsan ve kalitesiz olduğunu düşünmesi beni güldürüyor.

Kabul edin işte Steam daha iyi. Sırf dolara geçti diye Steam'i bırakıp Epic'e geçenler beni güldürüyor asıl şimdiye kadar nerdeydiniz? Ben sizin gibi haftalık oyun almıyorum 3 ayda bir alırım bana aylarca gider o oyun. Ekmek tüketir gibi oyun tüketirseniz Steam elbette pahalı gelecektir. Ama bazen düşünmüyor değilim acaba Epic Games ve Android cemiyeti aynı mı🤔

Kabul edin işte Steam daha iyi. Sırf dolara geçti diye Steam'i bırakıp Epic'e geçenler beni güldürüyor asıl şimdiye kadar nerdeydiniz? Ben sizin gibi haftalık oyun almıyorum 3 ayda bir alırım bana aylarca gider o oyun. Ekmek tüketir gibi oyun tüketirseniz Steam elbette pahalı gelecektir. Ama bazen düşünmüyor değilim acaba Epic Games ve Android cemiyeti aynı mı🤔

Sizin tercihiniz Epic Games'de 252 TL olan RDR 2'yi Steam'den 1798 Türk lirasına alabilirsiniz.

Sizin tercihiniz Epic Games'de 252 TL olan RDR 2'yi Steam'den 1798 Türk lirasına alabilirsiniz.

Yemişim RDR2'yi abartılan balondan başka bir şey değil. Tutturmuşlar bir oyun her örneği onun üzerinden veriyorlar. Türkiye'deki en iyi sisteme sahibim RDR 2'yi halen oynamadım sevemedim bir türlü.

Yemişim RDR2'yi abartılan balondan başka bir şey değil. Tutturmuşlar bir oyun her örneği onun üzerinden veriyorlar. Türkiye'deki en iyi sisteme sahibim RDR 2'yi halen oynamadım sevemedim bir türlü.

Ben sadece RDR 2'den bahsetmedim, ben aradaki farktan bahsediyorum. Şimdi anladım neden Steam'ı seçtiğinizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı