Oyun satın Almak İçin Sadece Steam mı var?

nurettina

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Çok uzun zamandır oyun oynamıyordum şimdi bir heves oyun bilgisayarı aldım ancak bu oyunları nereden indireceğimi bilmiyorum. Steam'i öğrendim ancak çok pahalı şu an GTA 5 179 TL başka bir yol var mı her oyunu Steam'dan mı almak gerekli bir el atın lisenin ilk günü gibi oldum her şeye yabancıyım..

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu da belirtmekte fayda var aldığımdan beri bir sorun çıktığını duymadım. Duymadım dememin sebebi akrabama almış olmam, uyandırayım.

Arkadaşlar merhaba. Çok uzun zamandır oyun oynamıyordum şimdi bir heves oyun bilgisayarı aldım ancak bu oyunları nereden indireceğimi bilmiyorum. Steam'i öğrendim ancak çok pahalı şu an GTA 5 179 TL başka bir yol var mı her oyunu Steam'dan mı almak gerekli bir el atın lisenin ilk günü gibi oldum her şeye yabancıyım..
Origin'de var ama orası daha pahlı

Doğru hatırlıyorsam 10 gün sonra yaz indirimleri gelecek.
Steam haricinde bir çok site/uygulama var ama çoğunun fiyatları Dolar/Euro'dan hesapladığı için Steam fiyatından 2-3 kat daha pahalı oluyor. Steam'ın ucuz olma sebebi bölge kilidinden dolayı Türkiye özel fiyatlandırması ve sabit Dolar kuru. Steam Doları 2 TL olarak hesaplıyor diye biliyorum.
Oyun alabileceğin site/uygulamalar:
  • Uplay
  • Durmaplay
  • Oyunfor
  • Kinguin
  • G2A
  • HumbleBundle
  • Battle.net
  • Aralgame
  • Playstore
  • Origin

Sana genel platformları sayayım. Steam, Origin, Uplay, Gog Galaxy. bu platformlardan oyun alabilirsin. Ya da başka sitelerden örneğin G2A bu platformda etkinleştirmek üzere key yani oyun satın alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı